Tesadüflere inanır mısınız bakış açınız ne ?

Bence tesadüfler hayatımız için bir dönüm noktasının habercisidir.

Her tesadüf değildir belki ama yine göz ardı etmemek lazım diyorum sizce ?

0|0
17|32

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• cogu ınsan en deger verdıgı arkadasını sevdıgı kadını / erkegi tesadufen tanımıstır.

hayatının gıdısatını tesadufler belırlemıstır.

bu tesaduflerın tek yapıcısı insan hayatında ki yapılan veya yaptıkları secimlerden kaynaklanır.

Jim Carey nin bay evet filminde aslıda secimlerin basınıza gelecek tesaduflerıde ne denlı degıstırecegı ortaya konmustur;

Hayat Yaşam her sey tesaduftur aslında.

anenızın tarlasının, babanız tarafından ekilip sulanarak o kadar secenegın arasından sızın dogmanıza kadar ;)

tabi bu benım gorusum ;)

Tesadüfler seçimlere baglıdır.

0|0
    0|0
    • İlginç. O kadar Allah'tan bahseden bir insanın bu cümleleri kullanmasına şaşırdım.

• neden kader, kaza ve anıl yazısını yanlıs anlayanlar karsı cıkabılır. ;)

mesele sukı Allah sen yaratılmadan yarattıkdan sonra dunyaya geldıgınde ne yapacaksın olumune kadar ne yasayacaksın hepsını bılır.

ama buradakı bılmektir. sen ozgur ıradenle ne yasarsan yasa zaten bılınıordu hayatındakı secımelrın ve yapıcakların yaptıkalrın. bı senaryoya gore oynayan artıstler gıbı dusunme bu olayı.

oyuncunun senaryoyu bılmeden dogru oynaması gıbı dusun ;)

• Hayatta hiç bir şey tesadüf değildir. Ben buna inandım,inanıyorum,inanacağım. Kimsede bana aksini ispatlayamaz.

0|0
    0|0
  • tesadüflere inanırım..

0|0
    0|0
  • tesadüfe inanmam tesadüf dediğimiz şey yaradanın olmasını istediği şeylerdir yani kader

2|0
    0|0
  • İnanırım. Rüzgarlı havada yerden kalkan market poşetinin suratıma çarpması çok garip bir tesadüftü mesea.

0|0
    0|0
  • ben tesadüfe inanırım şimdi aklından bir sayı tutmanı istesem ve bu sayı -sonsuz la +sonsuz aralığında olsa diyelim ki 1.525.622.562.154.476 olsun kaçta kaç ihtimali gerçekleştirdiğinin farkına varabilir misin ?

0|0
    0|0
  • tesadüf diye bişey yoktur kader vardır...

0|0
    0|0
  • benn ınanmıyorumm :S :S cok tesadufenn sevdıgım ınsanla karsılastımm ama sonu husrann yanı ben ınanmak ıstıyorumm ama elde var 0 :D

0|0
    0|0
  • tesadüfe inanan insan kaderini kendi elinde tutamaz.! kadere inanan insan ise tesadüfe inanmaz.. !

2|0
    0|0
  • 1. youtu.be/A8S29IaKNFU

2. tesadüf yok tevafuk var tevafuck da olabilir emin diilim takma kafana gereksiz yorumdu sarıklılar yazmadan yazim dedim :)

3. björk dinlermisin?

0|0
    0|0
  • hayatta hiç bir şey tesadüf degildir

0|0
    0|0
  • evet tesadüflere inanırım ankarada hiç sevmediğim bir çocuk vardı gıcık olurdum rusyaya çalışmaya gittim geleceğim gün onu gördüm rusyada dedim yok artık halüsinasyon felan dedim ama gerçekti :(((

0|0
    0|0
  • pek umrumda olan birşey değil..

0|0
    0|0
  • fransada rouen de gece klubunde koylume rastladım artık hersey olur... sasırmam . tesadufun bolesı

0|0
    0|0
  • tesadüf diye bir şey yoktur kendi seçimlerimizin yaşantımıza yansımasıyla olusan sonuclar vardır

0|0
    0|0
  • tesadüf denenlerde işaret ararım

0|0
    0|0
  • inanırım ama iyiyse.

0|0
    0|0
  • tesadüflere inanırım.. Mesala az önce bir cevap yazayım dedim baktım bu soru çıktı. Tamda kalbim çıkmaz sokağa girdi diye düşünürken...

0|0
    0|0
  • bak oğul,tesadüf diye bir şey yok -kung fu panda

0|0
    0|0
  • valla inanmam cünkü kapıma gelmedi:)

0|0
    0|0
  • daha gelmedi gelince söylerim

0|0
    0|0
  • fazla inanmıyorum olucağı varsa oluyo yani bana göre

0|0
    0|0
  • her ne olursa olsun hiç bisey tesadüf değildir her şey takdiri ilahi dir

0|0
    0|0
  • hayir inanmiyorum.anladin mi ha anladin mi:)

0|0
    0|0
  • inanmam :)

0|0
    0|0
  • ne kadare ne tesadüfe ne insanlara hiçbirşeye inanmam

0|0
    0|0
  • başıa yukardan yağmur damlası düşse kaderin işidir

tesadüf yokrur

0|0
    0|0
  • Bazen tesadüflerle olur herşey seni tanımak vs bazende herşey kaderdir :)

0|0
    0|0
  • tesaduflere ınanmam ben hayatta

0|0
    0|0
  • tesadüf yoktur kader vadır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 17

• Tesadüfe inanmam. Müslümanım diyen bir insan da, tesadüfe değil kader'e inanır.

1|1
    0|0
    • tesadüf dediğimiz şey saten kaderin bir işareti kaderde olmayan bişeyle karsılasmamız mümkün değil

• Tesadüf, Yalnız ihtimallere bağlı olduğu düşünülen olayların kesin olmayan, değişebilen sebebi. O yüzden egerki bir şeye tesadüf deniliyorsa yanlış olur. Kader ile uzaktan yakından alakası yoktur tesadüfün.

• Hayatta tesadüfe tesadüf edilmemiştir.

2|1
    0|0
  • tesadüf anca filmlerde dizilerde . inanmam yani.

1|0
    0|0
  • Tesaduf yerinr tevafuka inaniyorum. Hiç birsey nedensiz oylesine kendilignden olmsz. O yuzden hersey belli bir nizam ve duzen icersindedir.

0|1
    0|0
  • inanıyorumm ^^

1|0
    0|0
  • tesadüfe inanmam. sey varya "Tanrı istemezse yaprak düşmeeezmiiş" yani tesadüf yok tevafuk var. Allah denk getirir yani

0|0
    0|0
  • şans eseri tesadüf ...

0|0
    0|0
  • tesadüf değil tevafuk hiç bişw bu hayatta oylesine ve ya bosuna değildir. . .

1|1
    0|0
  • Tesadüflere pek inanmam kadere inanırım, sonuçta bize tesadüf gelen şey Allah'ın bilgisinde değilmidir?

1|1
    0|0
  • eğer inancın varsa tesadüf diye bir şey yoktur.. ben tevafuğa inanırım, Allah'ın bir bildiği olmasa karşıma rast gele çıkmaz..

1|0
    0|0
  • Tesadüflere inanmam :D

0|0
    0|0
  • işaretlere inanırım

0|1
    0|0
  • inanmam

0|0
    0|0
  • İnanırım

0|0
    0|0
  • evet inanırım kesinlikle

0|0
    0|0
  • Bence tesadüf diye bir şey yok.Çünkü olan her şeyin bir nedeni var.

0|0
    0|0
  • Evet ınanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...