Belki yakın belki uzak bir gelecekte..

link

Belki yakın belki de uzak bir gelecekte, hayatın her yönü için tasarlanmış ve hizmet için sunulan robotlar yaratılsa onlar için ne düşünür sünüz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi olur çok

0|1
    0|0
  • kötü de olabilir iyide ama ne bileyim bakıma muhtaç elden ayaktan düşmüş insanlar için iyi olabilir mesela bazılarına bakmıyor kimse çünkü

0|1
    0|0
  • link

link

Allah sonumuzu hayretsin derim ne düşüneyim başka :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bundan 20 sene önce de deniyordu yok 2010 yılında uzayda yaşam başlayacak insanlar ışınlanacak oldu 2013...

hiçte öyle bir şeyin tasarlanacağına inanmıyorum...bu dünya böyle devam eder.insanların hırsları,bir karış daha toprak ele geçireyim gibi ihtirasları bitmediği sürece...

0|1
    0|0
    • Şu an pek çok geliştirilmiş teknoloji hala denetim aşamasında. İlk kullanım yeri de kesinlikle Amerika ve avrupa olacaktır. Yani o teknoloji bize hemen gelmez..

• aman gelmesin istemem.böyle cahil bir halka lazım değil...daha marmaraya binmesini bilmiyorlar aq...sanki denizin altından gidince denizi göreceklermiş gibi karga tulumba binmişler..ya sabır Allahım...dün bindim ilk defa bakalım bir daha ne zaman binerim..bir an önce ücretli olsunda..

• eğer kadın modellerini yaratırlrasa evlenmeye gerek kalmaz.kadınların pabucu dama.aynı şey bizim içinde gecerli olur D:

0|1
    0|0
  • Hepsine ateş ederim.

0|0
    0|0
  • I robota doner ortalık karşıyım ben antı robotcuyuz biz yegen

0|1
    0|0
Yükleniyor...