Spor Ayakkabısı Önerir misiniz?

Arkadaşlar tempolu yürüyüş-koşu ayakkabısı alacağım. Marka olarak Adidas ya da Nike var aklımda. Çok fazla para vermek istemiyorum. Max. 130 tl gibi. Önerilerinizi bekliyorum.

• Adidas
    27% (3)14% (2)20% (5)Oy Ver
  • Nike
    55% (6)43% (6)48% (12)Oy Ver
  • Puma
    9% (1)7% (1)8% (2)Oy Ver
  • Diğer (Belirtiniz)
    9% (1)36% (5)24% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İnternetten fiyat aralıklarına baktım düşündüğümden yüksekmiş. Fiyatı göz ardı ederek güncel öneriler yaparmısınız?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili soru soran arkadaş fotoğrafın dikkatimi çekti ve profiline girip bakan diğer erkek arkadaşlar gibi bende baktım, yazdığın yazıya cevap vermeden geçemicem.

Amacı soru sorma ve cevap vermek olan bir site için bukadar fazla resmi neden paylaştın ? neden bukadar özenle profil resmi çektirdin. sitede soru sormak için bu tarz kriterler yok. bence kendinle biraz barışmalısın :)

böyle yüksekten uçma çabası içerisinde olan insanlara bişeyler söylemeden geçemiyorum da çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum.

sana da iyi ego tatminleri :)

1|0
    0|0
    • Bu site için profil resmi çekmedim. Facebook hesabımda da diğer hesaplarımda da fazlasıyla fotoğrafım var. Kendiyle barışık olmayan bir insan bence bunu yapmazdı. Amacım soru sormak cevap vermek evet, bazıları bunu anlayamıyor ve mesaj atarak taciz ediyorlar. Hep bir tanışma sevgili olma çabası. Sırf bu durumla artık karşılaşmamak için böyle bir yazı yazdım. Sanaldan tanışıp kaynaşma taraftarı bir insan değilim çünki. Ben realde egomu istediğim kadar tatmin edebilirim, buraya ihtiyacım yokki..

• Yorumunuz için teşekkür ederim. 2 satırlık bir yazıyla insanları yargılamamak gerekiyor tabii. Verdiğim izlenim o şekildeyse haklı olduğunuzu söylemekte yarar var. Hoşçakalın.

• yok ona yargılamak demesekde düşünce paylaşımı desek daha kibar olacak sanırım. verdiğin seviyeli cevaplar için teşekkür ederim hoşçakal.

Erkekler Ne Diyor 16

• Vibram taban ayakkabılar secmeyı dusunmenızı onerırım . cunku adidas nıke gıbı ayakkabılar ne kadar yuruyus ayakkabısı uretse de bır sure sonra topuk sertlesmesı olusturuyor. North face ya da timberland tarzı ayakkabılara belkı alacagınız rakamdan 30 -50 lira civari fazla odersınız lakın saglık spor ve saglamlık acısından sıze bunların gerı donusu olacaktır.

0|0
    0|0
  • Rebook havalı taban yurumek istiyeceksın

not : aldıkdan sonra alısmadan ayakkabıya araba surme ;)

0|0
    0|0
  • newbalance

0|0
    0|0
  • kinetix ten şaşma koşu ve yürüyüş için tabanı böyle olmalı link

0|0
    0|0
  • nike

0|0
    0|0
  • şalgamda doğanay ayakkabı da adidastan şaşma

0|0
    0|0
  • reebok al bence

0|1
    0|0
  • modası geçmiş ayakkabılara bakmanı tercih ederim

0|0
    0|0
  • Reebok markasinin cok rahat yuruyus ayakkabilari var soledigin fiyata bulabilirsin ykmde

0|0
    0|0
  • kampanyadan new balance bulursan alabilirsin çok rahat olduğu söyleniyo

0|0
    0|0
  • markanın önemi yok arkadaşım alacağın modele bağlı

130 tl ye her ikisindedende bulursun

0|0
    0|0
  • kinetix diyor ve def olup gidiyorum

0|0
    0|0
  • adidas ın yürüyüş ayakkabılarını o fiyata bulabilirsin işini görür :)

0|0
    0|0
  • hoş geldin :)

0|0
    0|0
  • ahh ahhh yaktın beni sarı hatun ashgdhasgd :D <3

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Nike'nin yürüyüş ayakkabıları güzel

0|0
    1|0
  • new balance bence tam senlik

0|1
    1|0
  • iki markada güel ama birde eğik tabanlı yürüyüş ayakkabıları var marka farklı hem kilo verdiriyor hem çalışmayan kasları çalıştırıyor hemde bacaklar güzelleşiyor:) Boya boy katmasıda cabası.

0|0
    1|0
  • Reebook koşu için iyidir.

0|0
    1|0
  • koşu ayakkabıları genelde söylediğin paradan daha pahalı oluyor ama

0|0
    1|0
    • Avmye gidip bakacağım fiyat aralıklarını hiç bilmiyorum. Eğer önerebileceğiniz aklıma yatan bir model olursa fazlasını verebilirim

• nike ve new blance in modelleri hoş

• nike lescon

0|0
    1|0
  • new balance al

0|0
    1|0
  • nike en rahatı çok memnunum

0|0
    1|0
  • bunlar ayaklarını koşarken haşat eder mbt üstüne tanımam gerçi onada paran yetmez

0|0
    1|0
    • Paramın yetmeyeceğinden değil çok kullanmadığım için fazla vermek istemiyorum. Haftada 1kaç kez belki kullanacağım

• adidas alman malı

0|0
    1|0
Yükleniyor...