Yeni tanıştığınız kızın Zeka seviyesi

Şayet yeni tanıştığınız bir kız henüz ilişkinin adı koyulmuş olmamasına rağmen size kırk yıllık sevgiliniz gibi trip atıyor hesap sormaya kalkıyorsa o kızın zeka seviyesi hakkında şüpheye düşmek yanlış mı olur?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Eğer ortada bir sorgulama olacaksa, önce o kıza bu hakkı tanıyan kişinin zekası sorgulanmalı bence.

2|2
    1|1
    • Hak tanıdım demedim farkındaysanız.

• Hatun bunu yaparken sen ne yapıyordun?

• ne yapacağım gülüyordum. 33 yaşındaki bir kadın nasıl olurda liseli ergenler gibi davranır diye hayretler içinde biraz da sinirden gülüyordum...

• Akraba evliliği ürünü olabilir.

0|0
    1|0
  • yoo yanlış olmaz kızım ne ayaksın diye de sormak gerek hatta

0|0
    1|0
  • tam bir mal derim

0|1
    1|0
  • Oluyo böyle şeyler bende yaptım zeka seviyesiyle ilgili değil tamamen tecrübesizlikten

1|0
    0|0
  • Onun zeka seviyesini bilemem ama onu seçer ve evlenirsen kötü bir beraberliğin ve evliliğin olur bu kesin işte.

0|0
    0|0
  • zeka seviyesi ile alakalı değil ya çok yüz vermissin ya da o haddini bilmiyo

0|0
    1|0
    • yanlız bu olay ( trip atma) tanıştığımızın ikinci günü oldu. Ne ara yüz verdiysem. :)))

• biz aramıyoruz. '' Akıllısı bizi bulmaz delisi k...dan ayrılmaz'' meselesi

• anladım sağlık olsun :)

• zeka ile ilgili degil , etilenmiş kaptırmış kendini

1|0
    0|0
  • dönüp gidilmeli,böyle ilişki olmaz olsun denmeli:D

0|0
    0|0
  • bunu anlayamazsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zeka seviyesini bilmem ama bu yaşta hala daha mantıklı düşünemediği, duygularına göre yaşadığı kanısına varırım. Üzerinden zaman geçmediyse ayrıl üzülmesin fazla. Onu üzmek isteyen birileri rahatca hayatına girecektir ve onu çok üzüp gerçekleri görmesine sebep olacaktır zaten. Birde burda takılmasını öner. İbret alsın milletten :D

0|0
    0|0
  • yeni tanışırsın daha adı konmamıştır face şifreni ister bu nasıl?böylesinide gördüm

0|0
    0|0
  • Yanlış olur. Niye kıskanıp trip atıyor sence ?

0|0
    0|0
  • sende suc adı sanı koy ondan sonra muhabbet et kocum ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...