Burak yılmaz'ın ortası yok mu?

geçen sene şampiyonlar ligi'nde şuandan çok daha az pozisyon bulup gol atıyordu. bu sezon hemde sol kanata oynadığı halde bol pozisyon yakalayıp cömertçe harcıyor. eğer dün yakaladığı o basit iki kafa golleri atsaydı maçın yıldızı olacaktı. kariyerinin en iyi maçını çıkarmış olacaktı. hızlı verkaçlara girdi, top sürüyordu, sürekli arkadaşlarına pozisyon hazırlıyordu. yani bu sefer de oyunun içinde var, bitirişlerde yok. Bu adamın oratası yokmu yahu?

Gerçi dün röportajın da manciniye açık açık beni sol kanata oynatmasını istemiyorum. çünkü vuruşlarımı etkiliyor. demişti. Bu Mancini'de niye israrla Burak'ı sol da oynatıyo anlamıyorum. Adam açık söylüyor "Yerimi yadırgamıyorum dersem yalan söylemiş olurum. " link

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sol Kanat oynamak istemiyorsa yedek kulübesinde kendine koltuk beğensin başka bir alternatif yok

0|0
    0|0
    • gökhan ünalı alırken burakı satmış olmuyormuyuz yani..

sende biliyorsunki küçük takımlarda başarılı olan her oyuncu büyük takımlarda oynayamaz örneğin hamit reale gitti kulübede oturdu. ancak küçük takımların büyük oyuncuları olabilirler

Erkekler Ne Diyor 6

• Burağın ortası var

''R''

0|0
    0|0
  • ters ayakla sol açık oynamak için en önemli özellik teknik, o da burak'ta yok. burak'ı oynatacak başka pozisyon da yok, drogba'yı kesecek hali de yok.. o zaman alışmak zorunda.

0|0
    0|0
  • burak iyi bir forvet olsaydı fenerbahçe satmazdı beşiktaş satmazdı.

0|0
    0|0
    • Burak Fenerbahçe ve Beşiktaşta oynarken Forvet oynamıyordu kanat oynuyordu ayrıca Burakı siz satmadınız Trabzona Gökhan Ünala karşılık Burak+3 Milyon Euro verdiniz bu arada bir tane daha yediğiniz kazığı hatırladık sayende

• Overrated böyle futbolculara deniyor işte.

0|0
    0|0
  • burak yılmaz topcu olsa fenerden beşiktaştan kovulmaz:)

0|0
    0|0
  • haklısın kız . futbola hasta olan kızlara bayılıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ama o istemese de orda daha iyi.

Sadece daha fazla yoruluyor o yüzden yadırgıyor.

Mancini onu böyle denedi ve başarılı oldu yeri geldiğinde santrafor da oynar.

0|0
    0|0
  • burak toparlanır daha sabırla :)))

0|0
    0|0
  • aynen burak bizi kahrediyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...