Geniş omuz ve kaslı bir yapı

erkek arkadasım evde hc bisey yapmadıgını ima edyo ama omuzları cok genis tamam yapmadı dyorum braz göbegi var cünkü ama bir bakımdanda bakıyorum onca yapan insana ragmen daha kaslı grüntüsü var ve bana salona gtmek istedigini söylüyo göbegnin azalması için salona gtmeden göbegini eritemez mi bu cocuk ve bide o omuz calısmadan nasıl oluyo ?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben kendımden ornek verem 1,83boyundayım 73 kıloyum eskıden 60 kıloydum cok zayıfdım

ama dogustan heralde sırtım omuzlarım mukemmel

spora basladım bir ara 83 kılo oldum 2,5 yıl gıttım toplamda daha sporun 3. ayı mıydı 6. ayımıydı neydı mıllet yanma gelıodu kardesım sırtın cok ii nasıl calıstırıosun felan dıe ;)

yane bazı seyler fızıkde dogustan mukemmel olabılır.

bide genıs omuzlu dedıgın adamı merak ettım emınım omrunde genıs omuz gormemıssındır :)

tabi bu benım gorusum.

benım sahsen su an en ii mankenden daha ii fızıgım var 6 yıldır spor yapmıorum hemde hala baklavalarım duruyor ;)

bazı insanda dogustan sırt omuz bazıların da ise gogus mide cok ii olur

100 de 1 insanda hem ön taraf hem arka taraf mukemmel olur. o ınsan da yarısmaya katılmaz zate benım gıbı vucudunu harcar bosa ;)

0|0
    0|0
    • kendini iyi övmssün tebrik ederim :) ama cok genis olmakta bisey ifade etmiyor giydigi yakısması önemli bazılarınız hayvan gibi olyo giydigi yırtlcak gbi dryo ve iğrenc bir görüntü oluyor .fakat erkek arkadasım giydimi tam kalıp gbi olyo sanki ona özel yapılmıs gbi

• özgüvene bak :)

• Evet belli zaten profildede geniş omuzlu cikmişsin. yuzunde baby face ama biraz beyaz tenlisin galiba

Erkekler Ne Diyor 13

• Bazılarının omuzları geniş olur kemik yapısı ile ilgili bir durum benimde omuzlarım geniştir takım elbise ile cok uyumlu kesinlikle geniş omuz <3

0|0
    0|0
    • aynen takım elbise giydigine cok tatlı oluyo ya :) ama o şikayetci göbegnden .s

• omuz çalışarak buyumez 20 yasından once kemik dokusunun gelişmesiyle olur. Kas dokusu calısarak hacim kazanır göbekli olduğuna göre sen kas ile yağ dokusunu birbirine karıştırmışsın.

0|0
    0|0
  • vücud yapısı.salona neden gitmesin istiyorsun

0|0
    0|0
    • sence neden gitmesin istiyorum cünki izmirdeki salonlarda asırı kız olyo hadi onu gectim protein tozu vs. gbi seyler almasını istiyorlar ve ben hormon almasını istemiyorum vücudu ve saglıgı için

• krizlere girsemde ona belli etmemeyi basarıyorum asırı trip atmam hatta hc atmam ama kendi içimde kendimi yerim ama yapacagına pek karısmam asırı olmadıkca zaten

• o zaman o ilişki birbirinizden sıkılana kadar devam eder.Allah bozmasın

• Abimden biliyorum. Enişte bey nereli bilmiyorum fakat genelde Anadolu insanında ( Elazığ, Malatya, Diyarbakır, Erzurum ) gibi şehirlerin insanında bir babayiğitlik diye tabir edilen durum var. Benim abim 27 yaşında sporu geçtim kendine bile bakmaz içkisini içer yağlı yer ama bir omuzu var hatuırlıyorum 18 yaşından beri flan kapıdan yan geçiyor nerdeyse :) Yani bazı yörelerin insanı doğuştan yapılı güçlü olur. Enişte beyde kökenden öyle galiba. Kalıplı.

0|0
    0|0
  • Omuz yapisal bir durum calismakla genislemez sadece hacim kazanabilir one ve arkaya dogru. Dikkat et kimi erkekler ne kadar fazla kas hacimlerini genisletirseler genisletsinler omuzlar cokup durur. Gobek eritmek icin acik havada kosu yapabilir ki en sagliklisi bu tabii bunun yaninda duzenli bir beslenme sart. Uc beyazdan uzak dursun kan sekerini yukseltmeyen besinler tuketsin.

0|0
    0|0
    • nasıl bir yeme alskanlıgı kazanmalı sence ?

• Glisemik indeksi dusuk gidalar tuketmeli ve ogun atlamamali. Sekeri kesmeli. Seker yaglarin yanmamasi icin savasan bir askerdir. Google dan arastirabilirsin "glisemik indeks i dusuk gidalar" sadece gobek eritmek icin degil saglikli yasam icin gerekli bir sey. Kilo kaybeferken kas kaybetmemek icin protein agirlikli beslenmekte gerekir ki yaglarin yaninda kaslarda yanmasin. Tabi protein den kasit protein tozu ve benzeri islenmis zararli kimyasallar degil et tavuk baklagillerden alinacak saf pro

• Ben cocuklugumdan beri sporun icinde oldugum icin biraz bilgi birikimim var ama herkesin bunyesi farkli benim burada diet listesi onermem yamisik almaz. Arkadasin bir diyetisyene basvursun onun kontrolunde diet yapip bunu sporla desteklerse kosu ve yuruyus bile yeter istedigi kiloya ve goruntuye kolayca ve saglikli bir sekilde kavusur.

• vücut yapısıdır babası amcası dayısı falan da öyle olabilir ya da köy yerinde yetişmizse ne biliyim tarlalarda falan çalışmışsa onun da etkisi olabilir kemik yapısı sağlamdır anası iyi bakmıştır çocuğuna :)

0|0
    0|0
  • göğüs kafesi yapısal olarak geniştir

0|0
    0|0
  • 2 senedir calısan bir abi vardı bizim spor salaonunda ben 1 ayda ondan cok omuz + gögüs yaptım sen nasıl yaptın diye sorup duruyordu bence vucut yapısı .

0|0
    0|0
    • peki salona gitmeden göbegini evde eriyebilirmi az da olsa kas istiyo ama abartılı bir göbegi yok

• aferin kız sana .d.d.d.d

• helal bana :)

• yatak sporlarını öneririm:D

0|0
    1|0
  • Bol bol bisiklete binmesi bide yuruyus yapmasi yardimci olacaktir

Tabi abur cuburdan uzak durmak sartiyla

0|0
    0|0
    • abur cuburdan pek uzak durmaz ki benle beraber ne yersem yyo :)

• sporla kilo alma var bir erde okumustum bir spor hocasına sor hem göbek yapmıyo esit dagıtıyo vcda platesle beraber yapıoıyor ama erkekler platese pek scak bakmıyorlar

• Fitness yaptim 1 yil once ve kas olusunca kilomda biraz artti

Simdi yine niyetim var spora ama bu plates dedigin ne oluyor yurt disinda yasiyorum hic duymadim

• link

bu kadar mı?

0|0
    0|0
    • bu kadar olmasada hiç calısmamasına ragmen sennkinden daha düzgn duruyor

• haklısın ama dikkat edersen sırf kas değilim. elbette vücutta yağ biterse o vücut iflas eder.

orantıyı ayarlamak önemli

• aynen orantı ayarlanmalı

• benim omuzlar geniş ama kaslı değilim :)

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar salona gitmese de güzel vücuda sahip oluyor. Vardı öyle arkadaşlarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yürüyüş ya da koşu yaparak da istediği kiloya sahip olabilir.

Ben her sabah koşuya çıkıyorum mesela, spor salonlarından daha iyi geliyor.

Lakin sakındığın göze çöp batar, bırak ne istiyorsa yapsın

0|1
    0|0
  • Eritir ama diyet ve yine spor yapması gerekiyor mekik+yürüyüş gibi.

0|0
    0|0
  • evde yapılan sporla göbek yağı eritilir şart değil spor salonu

0|0
    0|0
Yükleniyor...