Galatasaray dünkü maçta kötüydü diyen futboldan anlamıyordur bu kadar basit galatasaray tek kale oynamadı mı?

galatasaray dün akşamki maçta kötü değildi şansızdı desek daha doğru olur kopenhag 1 golden sonra 11 kişi defans yaptı çok kapandı hakem net penaltımızı vermedi eli açıktı ve topa temas vardı orda averaj olarak üstünüz bu sevindirici işte :))))))))))

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• onlardan ıyı oynadıgımız kesın,kalecımızde ıyı ıdı... yalnız bu burak benı kanser eder,alsada fenere satsak,o derece yani.!

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Galatasarayda tek sorun son kullanma tarihi gecmis ya da 7 pozisyonda bir gol atan forvetler.

Golcü sorunumuz var çok buyuk hemde yoksa galatasaray hıc bı macda kotu oynamıo zaten.

Realden fark yedıgımız macda bıle golculerımız yeteneklı olsaydı 2 net gol atarlardı ılk 30 dakıkada mac cok daha farklı bir skorla sonuclanırdı.

Drogba / Son kullanma tarihi geceli cok olmus bir forvet, kesınlıkle bir henry ya da ibo değil

bu 2 si gibi olsa son kullanma tarıhı gecmez zaten ;)

Umut bulut sureklılıgı olmayan istikrarsız bir oyuncu

Burak Yılmaz / 5 - 7 pozısyonda 1 gol atıyor olmasına ragmen gol kralıydı

sadece buragın bu istatistigine bakarak iyi bir golcuyu bu kadar pozısyona soksalar her macında galatasaray cift haneleri zorlucaktır. ;)

0|0
    0|0
  • Ben dün oynadığımız oyunu beğenmedim evet top bizdeydi çok pozisyonda bulduk ama göze hoş gelen bir futbol oynamadık sadece orta sahada paslaşıp durduk ne bir verkaç ne bir duvar pası ne bir çalım hiçbirşey yoktu.Mancini Bruma ya ne dediyse artık adam çalım atmaya bile korkuyordu Sneijder olmayınca bu takım zevk vermiyor hem Konya maçında hemde bu maçta bunu anlamış olduk

0|0
    0|0
  • ben maçı yanımda iki fanatik galatasaraylıyla izledim maç boyunca takıma küfür ettiler ruhsuzlar diye bağırdılar mancininin oyuncu değişikliğinde bile sinirlendiler. bence dün galatasaray berbat bir maç oynadı sezonun en kötü ikinci maçını oynadı

1|0
    1|0
    • gol atınca kapandılar üstüne yattılar 1 golün

• adamların kapasitesi o kadar ne yapsınlar iyi bir takım değillerki bizim ligimizdeki akhisar gibi erciyes gibi takım

• Adamlar 20 dakika vasat kadrosuyla sizi dagıttı resmen okadar vasat kadroyla bu kadar yani,sonrada tipik kuzey takımları gibi saglam defans yapmaya çalıştılar ve istediklerini aldılar,dua et madrid juveden puan aldı yoksa 5.haftada hayalleriniz suya düşerdi ki bence artık bitti juve çıkar.mancini bile real madrid maçını saymadım juveyi yenmeliyiz dedi =))

0|1
    0|0
  • izlemedim yenildik mi?

0|0
    0|0
  • Öteki kaleye ne olmuş neden tek kale oynandı maç ?

0|1
    0|0
  • Bence senın futboldan anlaman ıcın bıraz daha posizyonlara bakmanı onerıyorum sagdan sola soldan saga ortaya kenara pas atmakla ıyı oynanmaz sadece taraftarını cıldırtırsın pozısyon uretemedı urettıgı pozısyonları atamadı karsı taraf hıc ıyı oynamadı ama yendı bu nasıl oluyor

0|0
    0|0
  • takımda ruh yoktu kabullenmek lazım.

0|1
    0|0
  • galatasaray dün berbat oynadı kim ne derse desin kötülemek amaçlı demiyorum ben gördüğümü söylüyorum işini zora soktu

0|0
    0|0
  • yeterince iyi oynasaydık maçı kazanmış olurduk, en azından gol atardık bir tane. kopenhag'ı yenemedik diye verilmeyen penaltının arkasına sığınmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama dün tek kale oynamamıza rağmen adam akıllı bir iki atağımız var. Bal yapmaz arı gibiydik. kaldı ki tek kale oynamamızın sebebi Kopenhag'ın gölü bulduktan sonra kendi kalesini savunmaya önem vermesi.

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim ama dun kopenagh daha iyiydi.Adamlar planli oynadi yendi.Yapcak bisi yok.

0|1
    0|0
  • kötü diildi ama

3 puan gitti

0|0
    0|0
  • iyi oynadı ama golü bulamadı işte.

0|0
    0|0
  • süper harika muhteşem oynadı. hep böyle oynar inşallah...

0|0
    0|0
  • Tek kale oynamamıza rakip izin verdi

0|0
    0|0
  • Galatasaray fenevi yenecek siz hala uyuyun BURAYA YAZIYORUM ulAn !

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Dun ne golleer kacti sans iste canım kaleye girmeyince girmiyor.

1|0
    0|0
  • Evet iyi oynadık fakat sistemimiz bozuldu hücum gücümüz yüksek değildi Sneijder olsa çok farklı olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...