Çok sıkıldım ne önerirsiniz

erzincanda yaşıyorum çok sıkıldım yapacak hiç bişey bulamıyorum bu genç yaşımda işe git eve gel başka yapacak hiç bişey bulamıyorum. Ruhum darlanıyor çevredeki insanlarda da kabullenmişlik var insanlar çarşıya çıkmayı başka bir ülkeyi görmek gibi görüyor arkadaşım çok az ne önerirsiniz

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• 1,5 senelik erzurum geçmişimde aynı duyguları ben de yaşadım. Şükür ki İstanbuldayım artık ve mutluyum. O tür şehirler insanı sıradanlaştırır diğerlerine benzersin muhabbetin sohbetin onlarınkiyle aynı olur. İmkanın varsa Ankara İstanbul ya da izmire yerleş her ne iş yapıyorsan

0|0
    0|0
    • DEVLET İŞİ TAYİN İSTEDİM ÇIKMADI NEFESİM DARLANIYOR KURSA GİDEYİM DİYORUM KABA KABA KONUŞSAN İNSANLAR ŞEHİRDEN İYCE TİKSİNİYORUM YAPACAK HİÇ BİŞEY YOK KAFAYI YİYCEM

• teşekkür ederim çok pis havaya girdim :))

• :)) kim tutar seni :)

Erkekler Ne Diyor 12

• aynı durumdayız dostum hemde ıstanbul da olmama ragmen ne gırcek bı ortam var ne farklı cevrelerle tanısma fırsatı

3 - 5 tane dostum var arada onları gormesem kafayı yerım

0|0
    0|0
  • heheh feşbuk fotolarına çok kanma onların %80 i traş..bi sürü insanın hayat kaygısı var bunu unutma..

0|0
    0|0
  • Yapmak isteyipte yapamadıgın ne var mesela

0|0
    0|0
  • İşin gereği mi oradasın? Başka bir şehre taşınma durumun yoksa hafta sonları bin otobüse günübirlik turlar yap. Yakın il ve ilçeleri dolaş, kahvaltıyla başla mesela, akşama kadar mutlaka gezecek yer bulursun.

0|0
    0|0
  • sıkılganlığını atmak senın elınde belkı cok fazla değişik şeyler yapamayabılırsın ama durumdan zevk almaya mutlu olmaya bak herkesın bı hayat mucadelesı var zaten erzıncan az cok ınsanını bılıyorum bazı seyler yanlıs algılanabılıyor rahat olamayabılırsın kendını özgur hıssetmeyebılırsın amma velakın herseyın senın elınde suanda karamsarsın belkı yarın veya 1 saat sonra aksıne olabılır bakış açını değiştir...

0|0
    0|0
  • aslında bu sorun aşağı yukarı hepimizde var. o yüzden burdayız. biraz sosyal olmak adına sohbet arkadaşları arıyoruz. ekleyebilirsin beni.

0|0
    0|0
  • SAnal arkadaş bul... Adayım

0|0
    0|0
  • eldeki verileri değerlendir ,neler yapabilirsin onları keşfet ona göre yol çiz burda sana herkes gel takılalım der

0|0
    0|0
  • Erzurum'a git gez :)

0|0
    0|0
    • ERZURUMA GİTTİM HİÇ BEĞENMEDİM

• NEDİR YANİ İZMİRLE ERZURUMU MU KIYASLIYOSUN. ORAYI BEĞENMEDİN BURAYIDA BEĞENMEZSEN KENDİNİ AT FALAN:) İKİ ŞEHİR KIYASLANAMAZ

• Kızmana gerek yok :) , Erzurum yakın diye söyledim farklı gelir hava alırsın diye madem orayı beğenmedin İzmirde güzel şehir buralara gel gez imkanın varsa buralara taşın herşey yapabilirsin geç saatlerde oralar gibi sessiz olmaz

• sohbet öneririm ::D:D:D:D

0|0
    0|0
  • takılak ayupsunn :D

0|0
    0|0
  • bırını bul kardes sevgılı takılın hayat asık olunca guzel ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• :( bu ne ya...Oralar tarihi yerlerdir.Güzel bir fotoğraf makinesi al ve fotoğraf kursuna gidip güzel albümler yapabilirsin

0|0
    0|0
  • istanbula gel :D

0|0
    0|0
    • ARADA GELİYORUM SÜPER ENERJİYLE DÖNÜYORUM O GÜN ENERJİMİ SÖMÜRÜYOLAR ÇEVREMDEKİLER

• öğrencimisin çalışıyormusun oralımıısn peki?

• çalışıyorum buralı değilim

Yükleniyor...