Derbiyi kim kazanır?

Derbiyi kim kazanır?

Efenim ankete buyrun..

• Fenerbahçe
    68% (15)71% (47)70% (62)Oy Ver
  • Galatasaray
    32% (7)29% (19)30% (26)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|49

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 49

• 14 yıllık gelenek bozulmaz

1|6
    3|1
  • fenerbahçe kazanır. 6alatasaray kadıköye gelip 5-6 yiyeceğine gelmesin hükmen 3-0 mağlup sayılsın karlı çıkar

1|4
    2|3
  • Fenerbahçe son iki sezondur 3 puanı yakalayacak golleri atmanın ballığıyla tanınmış durumda. Yani tam yenilecekken veya beraber bitecekken son dakikalarda yakaladığı şanslı pozisyonlarda attığı gollerle galibiyet serisini sürdürüyor. Şimdi takım isimlerine bakarak yorum yapamayız. Sonuçta her iki takımda 11 kişi. Bir futbolda hiç birşey kesinlikle belli olmaz. Kasımpaşa ile Barcelona maç yapsa Kasımpaşa yense hepimiz çok şaşırırız aylarca bu maçı konuşuruz. Ama şu gerçeği bilmeliyiz. Futbol şans oyunudur. Alınan, atılan paslar, yakalanan pozisyonlar, sarı-kırmızı kartlar, serbest, köşe, en direk vuruşlar, oyuncular, kaleciler ve daha fazlası. Hiç belli olmaz. Çünkü her iki takımda 11'er kişi. Şahsi yorumumu soracak olursanız Fenerbahçe son zamanlarda kendi evinde Galatasaray'ı hep 1 gol fark ile yeniyor. Galatasaray bazen beraberliği yakalayan son dakika gollerini buluyor. Fenerbahçe böyle bir durumda hep beraberliğe razı oluyor ve defansif oynamaya başlıyorlar, Galatasaray'da bu durumda pek birşey yapamıyor. Ancak Fenerbahçenin yapacağı bir hata mağlubiyetini doğurabilir. Bir kontra atak, hatalı bir pas, defans hataları Galatasaray'ın Kadıköy'de galibiyetini kazandırabilir. Benim şahsi görüşüm Galatasaray bu maçı kazanacak.

0|0
    1|2
  • 6 kasımda 6 sıfırsa

10 kasımda .. kac sıfır bıter

ıcler dıslar carpımındaannnn... dogru orantı formuluyle cozun ıste

1|4
    3|3
  • son 16 yılda kadıköydeki maçların skorlarına bakarsan kimin kazanacağını sana söyleyecektir harry. bunun iiçin büyücü olmaya gerek yok harry. sadgag kendimi kaptırdım FENERBAHÇE kazanır.

1|1
    1|1
    • baya koydu herhalde cevaplar ? maçtan 1 gün sonra gelip cevap verdiğine göre ... gönül ister ki böyle artist konuşmaları gel maçtan önce yap. ama TIPA yetmediği için gelip maçtan sonra konuşuyorsun işte yapacak bir şey yok. ezik olmak böyle bir şey.

• FENERBAHÇE.

0|2
    0|0
  • Fener'den başka ihtimal var mı:)

1|4
    0|1
  • fener kaç atar diye sormalısın bebeğim :)

1|3
    3|1
  • bu macı galatasaray kaybetmez orasından emınım,beraberemı olur yenermı bılemıyorum...azizin ayaklarını yere degdırmek lazım:)

0|1
    0|3
    • Kaderden kaçamazsınız biliyorsunuz bunu. Hala uslanmadınız değilmi.

• ayağımız yere değdi 6 kasım da 6 attık 10 kasımda 10 atamadık diye camia olarak derin yıkıntı içindeyiz sağolun ayağımız yere değdi siz geldiniz de

• Fenerbahçe tabikide. Galatasaray sahaya çıkarken mağlup çıkıya gariplerim renkleri görünce bacaklarında derman kalmıyor. Kaderleri kötü Ne yaparsın.

0|2
    2|1
  • Bu maç eşit şartlarda başlarsa kazanırız ancak Yıldırım Demirören yine kurmaylarına bir talimat verirse Fenerbahçe daha avantajlı durumda olur

1|0
    1|5
  • Galatasaray

0|0
    1|0
  • Ben kazanırımm :)

0|0
    0|0
  • fenerbahce.

fenerbahceli oldugum için değil.

galatasarayda eksik var + ruhlarını kaybetmişler.

mancini ' nin nerden geldim istanbula gibi bir ruh hali var.

kadıkoyde psikolojik baskı olabilir.

çok erken gelecek bir fb golunde farka bile gidebiliriz.

karsı takımda sadece ama sadece drogba var.bi tek ondan korkuyorum.

0|2
    2|1
  • galatasaray kazanır

2|0
    0|4
  • bir de gelip burda 6 - 0 mış falanmış filanmış cikcikleyen arkadaşlar var ... o kadar geriye gitmeye gerek yok buyrun link bu maç da kadıköydeydi hatırlatırım ... şu dua ettiğiniz maç vardı ya hakem düdüğü çalsın artık diye ... o maç ;)

1|0
    1|2
    • ee hayırlısı gülüm sonucu alalım ? yendiniz mi ? adgfng :D 15 sene lan 15 sene tamam ağlamayın beni de ağlatıcaksınız :D

• bunu sorman hata steplana soru şu şekilde olmalıydı fener cinconu kaç farkla yener asdfghjkl

5*****

fenerbahçe kazanır tabiki;)

0|1
    3|3
  • Aranızda kadıköyde Gs galibiyeti gören var mıallahınız severseniz seçenekler Fenerbahçe veya Beraberlik olmalıydı :D

0|2
    0|0
  • Fener alır.

0|3
    3|1
  • İyi güzel hoşta sevgili Fenerbahçeli arkadaşlarım, iyice sağlama almış gibi atıp tutuyorsunuz " hayatta olmaz, ihtimallerde bile GS yok " gibi. Ya olurda yenilirse Fenerbahçe ? Utanmayacakmısınız ?

0|0
    0|1
    • şimdi sen utanıyor musun :D

• İyi bak yazdıklarıma. Hiç bir şeyden utanmıyorum. Hakkıyla oynayıp kazandı Fenerbahçe.

• Valla gönlümden Galatasaray geçiyor =) ama tabi musleramız yok sneijderimiz yok ... takım yorgun ... bilmiyorum , sıkıntılı gibi sanki durum. yine de tam destek <3

1|0
    1|1
    • bak benim sorumu da kaldırdılar =/

• ahaha :D beklenen oldu:D peki soru hakkımız da uçup gidiyo mu ki acep:D

• gidiyodur muhtemelen :D ama haksızlık ya ne var gayet normal soru sorduk :D

• sonuçta derbi. 3 ihtimalede açık bir maç yani 1-0, 2-0, 3-0. arkadaş bu nasıl bir soru bu 14 sene olmuş hala bıkmadınızmı kim kazanır diye sormaktan soru aslında çok basit fenerbahçe kaç farkla kazanır

0|1
    0|0
    • Galatasaraylıların Fenerbahçeyi Yeneceğiz Demesinin 14. Geleneksel Demeci bunlar. :)

• yine bir klasik yaşanır

fener havada vurur :D

1|3
    2|2
  • Maçın Ozeti : Düdük çalındıgı an Fenerbahcenin yapacagı %100 pres Galatasarayda panige neden olacak "En güzel defans ataktır" . Galip Fenerbahçe <3

0|1
    1|0
  • fener bağırta bağırta yener

1|2
    1|1
  • galatasaray

ama büyük ihtimal berabere biter

0|1
    1|3
  • Şanlı fenerbahce <3

0|2
    1|0
  • Galatasaraylıyım ama fenerbahçenin kazanacagını düşünüyorum galatasaray ambar olabilir

0|1
    1|2
  • Galatasaray'lıyım ama bu eksiklerle ve formsuzlukla kaybederiz gibime geliyor. Ancak bazı futbolcular kendinden beklenenin üstünde performans ortaya koyarsa belki beraberlik olur.

0|0
    0|0
  • ligde gerideyiz kopenhagada yenildik . kısacası kim yener bilmem ama yenmek zorundayız .

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 17

• Galatasaray.

1|1
    0|1
  • Galatasaray açık ve net.

1|0
    0|0
  • BüyükIük geçmişte gizIidir büyük takım mazisinden beIIidir… Fenerbahçe

0|3
    1|0
  • FENERİM alır.

2|3
    2|2
  • Galatasaray kazanır inşallah.

1|2
    1|2
  • İyi ve dürüst olan hakkıyla kazansın...:)

0|0
    0|0
  • fenerbahçem alır

0|3
    3|2
  • ne olursa olsun galatasaray derbiyi kazanır

1|1
    1|3
  • Fenerbahçe

0|3
    2|2
  • F E N E R B A H Ç E 'M'

0|3
    3|2
  • galatasaray :) daima .. :)

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım fener alır gibi gibi hani olabiir yani

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Fenerbahçe..

1|2
    1|2
  • Galatasaraylıyım ama kazanmamız zor görünüyor.

0|0
    0|0
  • Kasımda Fenerbahçe Başkadır..

FENERBAHÇE diyorum :)) "3-0"

0|1
    2|0
  • gönlüm Fenerbahçe den yana.

0|1
    0|0
  • Sarisini kirmizisina kurban yeterli bu cevap

0|1
    0|1