İslamın ve İmanın şartlarını benimseyebildinizmi

peygamberimizin hadislerini öğrenmek için mücadele edebiliyormusunuz.

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• 5* elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bunun içinmi bu sitedesin bunu sormak için yerin başka olmalı iyice ortalığı karıştırıyorsunuz yaa

0|0
    1|1
    • Soru sormanın kriteri mi var sizce.Korkunuz nedir.Ben Sizin gibi Türkiyede değilim.İnançlı insanlar sizi korkutuyorsa.O sizin korkularınızdır.

• Profilime bakıp evli olduğumu görmüş olmanız neyi değiştirdi hayatınızda...ALLAH bizi görüyor ondan korkmayıp eşlerimizdenmi korkacağız..Gayet Güzel bir site burası insanlar sorunlarını yazıp cevap arıyorlar.Şikayet edin kapatsınlar sakıncalı bir siteyse burası.

• sende keşke daha güzel bir soru yazsaydın ben de daha uzun uzadıya yazardım sana ama bu sitede ilk sefer görüyorum böyle bir soru neyse nasıl biliyorsan öyle yap uğraşamayacağım

• Eevet.

0|0
    0|0
  • Hadislerin insanlar tarafından değiştirildiğine inanıyorum

O yüzden benim için tek kaynak Kuran dır

0|0
    0|0
    • Kuran'ı Kerim ham maddenin tamamıdır.Hadisler Hammeddenin ayrıştırıldığı anlaşılır hale geldiği yerdir.Brajda akan su evine elektrik olarak geliyorsa.Hammaddenin tarafımızdan anlaşılır yaşam şekline denir. Hadis de öyledir.

• Siz Fotosentez olayının kulaktan kulağa dolaşırken görevini yapamaz hale gelmesinden bahseder gibi olsanızda.Fotosentez olayının doğruluğunu ve sıralamasını kim değiştirebilmişki.

• Hadis adı altında öyle saçma sapan söylemler var ki benim mantığıma ters

Ben ortaya birşey atsam hadis desem kim kanıtlayacak sözde bir din adamı söylese nasıl kanıtlanacak

• benimsedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçen üç tane kafir kestim.

0|1
    1|1
  • hem öğreniyorum hem uyguluyorum. her tarafım kan oldu amk

0|0
    0|1
  • Benimsemedim saçma geliyor bana

0|0