Neden vicdan azabı çekeyim ki?

mal bir kadının kocasını kaptım.adam doktordu zaten.karısının dikkatli olması gerekiyordu bence.akrabalarım vicdan azabı çekmelisin utanmalısın felan diyor ama biraz da olsun kimse benim açımdan bakmıyor.ben de biliyordum o kadının kocasının parası için yanında olduğunu aynı benim gibi.alan razı satan razı.hem benim de 8 yaşımda annemle babam ayrıldılar insanların nasıl olduğunu çok iyi bilirim.hep kendileri masumdur.hepsi başkasından birşey çekmiştir o yüzden sana çektirirler utanmazlar da.büyük balık küçük balığı yutar derler ya o hesap.ama bu sefer büyük olan bensem neden utanayım?beni haksız olduğuma inandırabilecek var mı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• aynen etik diye bir şey yoktur kafana göre takıl :)

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çok kaşarlanmışsın sen yapacak birşey yok senin hakkında

1|0
    2|0
  • Dunya yuvarlak kizim ama sen daha yuvarlaksin

0|0
    1|0
  • Ufakken çok doktorculuk oynamışsın sen, Yakında tren makinistini de kaparsın..

1|0
    0|0
    • tam tersi hiç çocukluğumu yaşayamadım.ondan böyleyim herhalde iyilik melekleri.

• 3 gün sonra biride senin elinden alır merak etme

1|0
    0|0
    • benden daha güzelini bulursa eğer...ben kim bana ne katar ona bakarım salak değilim artık.

• 'paranın satın alamadıgını statu satın alır'

1|0
    0|0
  • alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

0|0
    0|0
  • allah baba belki affeder :) o affetmezse ben affettım rahat ol.

1|0
    1|1
  • "adam doktordu zaten.karısının dikkatli olması gerekiyordu "

Kafalar şenlik yeri.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allaha havalesin.

1|0
    1|0
  • sen zaten pişkin bir insansın.sana ne desekde ınandıramayız bız.Allaha havale ederız ama sen onuda takmazsın.

0|0
    0|0
    • Takarim takmam o benim sorunum.haklısın tabi o yüzden verecek cevap bulamiyorum de.pişkinlik etme.

• haklı bulmak zorundamıyım.kendınle karıştırma.

• senin için üzgünüm

1|0
    0|0
  • çok yazık çokk

1|0
    1|0
  • ne inandıracağım ki banane adam yaşlı mı yaşlıysa sana üzülürüm

0|0
    1|0
    • değil çok şükür yakışıklı da...

Yükleniyor...