Size göre değişkenlik?

İkizler burcu olanların beni daha iyi anlayacağını sanıyorum.

İnsanların fikirlerini değiştirmesi konusunda ne düşünürsünüz? Sizin için bir güvenilmezlik belirtisi midir? Yoksa düşünüp taşındığında fikrinin değişebilmesi açık fikirliliğin bir göstergesi mi?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• eger dusuncenin neticesi iyi ve dogru karar cikarmak olursa ,açık fikirliliğin ve zeki olmanin bir göstergesi dir. ama eger fikirlesmenin sonucu iyi- kotu demeden ve ayirtmadan daldan dala konuyorsa ve karar veramiyorsa ,guvensizlik denir. yani hele o kendini kabul etmemis.zira kendini kabul etmek ve kendine inanmak her seyden once durur.

0|0
    0|0
    • Sıkıntı şurada hayatta kesin bir iyi kötü ayrımı yok. Özellikle kararlar anlamında. Siyah beyaz değil hiçbir şey. Gri alanlar var.

• burcla ne alakası var be?

eger yaptıgı yoruma inanıyorsa fikir degişikliği guzeldir

sonsuzda baska bir boyut içerir

anlayacagımız tarzda tecrubenin bir adım daha atması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• insanlar okudukça yasadıkça yeni şeyler öğrenir gelişir evet fikirler hayata bakış açıları değişebilir.Ama mesela sana dedımkı yarın suraya gezmeye gıdelım gelırmısn? sen dedın tamam sonrada yarın yaa gelmıcem bılmemne sürekli bahane...1..2..3 derken bu olay ise bahsettiğin güvensizlik ve mesafe yaratır sana karşı

0|0
    0|0
  • herkesin zaman içinde değişebilr düşünceleri, örneğin bir insana önyargıları olur ama tanıdıkça değişi mesela.. bu çok doğal insani bir durum..

0|0
    0|0
  • İkizlerim bende . Değişken ruh hali oldukca mevcut ve ben bile bazen sıkılıyorum kendimden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...