Galatasarayın selçuk şahini ceyhunmu oluyor?

Ben öyle hissettim ve tedirginleşiyorum. Her maçta ceyhunu almak nedir abi ceyhunun özelliği ney allah aşkına benim görmediğim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Benle aynı düşünceyi paylaşan birini gördüm ya tamam.Ceyhunu ne diye alıyor hala bende çözmüş değilim engin gibi biri varken.Hadi onuda geçtim amrabat gibi biri varken aydının alınmasınıda anlamış değilim.Brumaya gelirsek adam ayakta duramadı bu maç farkettiyseniz neyse ya nerden nereye takımda çok hatalı adam var.

0|1
    0|1
    • aynen şu enginin kıymetini bir bilse varya acayip yetenekli diye her zaman söylerim. brumayı oynatmazsa bruma ne yapsın kardeşim maç kondisyonu önemlidir. oynaya oynaya alışacak takıma ama adam 2 maç üst üste oynamıyorki

• Bende derim hep engin bu takımın en önemli oyuncularından.

Yaa tab oda doğru sen git adamı oynatma sonra adam kötü demekte yanlış olur lafım yok.Engin'e yazık oluyor ya başkasına değil.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben onun sabri olduğunu düşünürdüm

0|0
    0|0
  • Ceyhun kötü oynamadı sadece onu almak aptallıktı

0|0
    0|0
  • mançinin kadro yapışı çok kötü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aslanlar gibi mücadele ediyor. her maçta oynasın , keyifle izlerim.

0|2
    0|1
    • dostum mücadelesinee saygımız sonsuz efendi adam ama benim bahsettiğim her maçta oyuna alınmasından yani manciniyi eleştiriyorum. öndeyiz ceyhun giriyor gerideyiz ceyhun giriyor her maç alınırmı arkadaş bir adam. ayrıca ceyhundan maç çevirmesini beklemek ceyhuna haksızlık bence. al engini 1 1 olunca yine al ceyhunu alacaksan

• maç 1 0 iken ceyhun daha girmeden kalemize gelemiyorlardı ki. hadi onu geçtim peki ya melonun pozisyon sıkıntısına ne diyeceksin. top bizdeyken stoperlerin önünde top rakipteyken stoperlere daha yakın ortasında gibi oynuyor melo ama ceyhun girince işler değişiyor o görev paylaşımında ve merkez de yine sıkıntı oluyor. meloyu oynatma ligde ceyhunu al oynat anlarımda bugün iyice saçmaladı bence mancini

• bugünle ilgili konuşmak bile istemiyorum. bugün herkes yeterince saçmaladı desek yanlış olmaz. özellikle drogbayı hiç beğenmedim bugün ... geldiğinden beri ilk defa oldu. ben genel olarak konuştum ;)

• Nefret ediyorum bu ceyhundan bildiğin kalas adam

0|0
    0|1
  • skoru korumak için kulübedeki en ideal isim ceyhun. ama gol ararken ceyhun'u alması yanlış tabi. mancini'nin oyuncuları tanımamasına bağlıyorum. devre arasına kadar zamanı var.

0|0
    0|0
  • ligte oynamayan adam sampıyonlar liginde oynuyo cok komik hocaları var gs nin

0|1
    0|0
  • galatasarayın selçuk şahini bitermi

0|0
    0|0
  • Bizim memlekette herkes teknik direktör.

0|1
    0|0
    • iyi oturak gelen geçen koysun geçsin o zaman eleştirmeyelim.

• bruma riera bu adamlar hangi lig maçında oynamışta senin deyiminle fizik kondisyonunun çok üst düzey olması gereken şampiyonlar liginde direk ilk 11 oynuyor bu adamlar. ceyhunun düz oyuncu olduğunu 1 0 gerideyken ve o sıralar pozisyon vermiyorken oyuna almanın mantığı nedir peki ? hayatında hangi maçı değiştirmiş ceyhun ? ceyhunun basit oyuncu olduğunu yani ekstra özellikleri olmadığını anlamak için mourinho olmaya gerek yok

• beter olun birbirinize düşün :D

• olabilr.. :)

0|0
    0|0
  • başka orta saha mı var yedekte? devre arasında mutlaka oraya transfer yapılır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...