Kanser çok yaygınlaştı, sizce?

arkadaşlar benim babam kanserde lenf kanseri. daha 10 ay öncesine kadar normal yaşıyorduk. şimdi bambaşka oldu herşey. çok mutsuzlaştım ben üstelik kendi sıkıntılarımda var. ama kaç aydır hastanedeyim orda kalıyorum babamla. bu bela çok azıttı. çok insan gördüm hasta.

yani boşverin bazı şeyleri yaşamınıza ve yediklerinize çok dikkat edin ve sevdiklerinize. sigara alkolden uzak durun, engelleyin. sporda yapın. bağışıklık sisteminizi güçlendirin gerisi yaradanın bileceği iş tabi.

babamın hastalığı neyse yanide bilmiyorum

hastanelerde neler var. önlemimizi alalım kimse yakalanmasın bu çağın hastalığına. küçük büyük dinlemiyor dayımın torunuda yeni kurtuldu, halamın torunu kız 17 sinde vefat etti bundan.

yazmak istedim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun . Sende moralini yüksek tut .

0|1
    0|0
    • teşşekür valla sıyırmak üzereyim ama bilmiyorum.. galiba bende olurum birgün.. çünkü bende dert çok..

• Böyle düşünme. Senin destek alman şart gibi..Diyebileceğim tek şey stresle beslenen bir hastalığın toprağına su dökmemen .Şimdi zor bir durumda olsan da elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığına eminim önemli olan da bu.

• evet benim hayatım mahvoldu mutsuzum. beni bir kız öldürdü. öyle yapıyorum..

Kızlar Ne Diyor 5

• Öncelikle geçmiş olsun baban için acil şifalar diliyorum ...

Genleri değiştirilen aşırı hormon verilen yiyecekler

Sinir stres

Sigara/alkol

Bunların sonucu işte artan kanser ...

0|1
    0|0
  • Acil şifalar dostum

0|1
    0|1
  • Çok geçmiş olsun bende babamı bağırsak kanserinden kaybettim..

0|0
    0|0
  • Allah şifa versin ben de annemi mide kanserinden kaybetmiştim

0|0
    0|0
    • cümlesine..

hıım başın sağolsun, üzüldüm. rabbim başka acı göstermesin sana..

• Rabbim acil şifalar versin inşAllah YA ŞAFİ esmasını bolca zikredin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet hep diyorum Ölümlerin nerede İse %50 yakını Kalp Krizinden Beyin kanamasından Ve kanserden Hayatını kayıp ediyor geçenlerde hastaneye 17 yaşında kalp krizinden hayatını kaybeden kız getirildi ve kansere gelecek olursak babaannemi akciğer kanserinden dedemi babaannemin eşinide beyin kanamasından annesimin babasınıda akciğer kanserinden kayıp ettim aynı zmanda yakın arkadaşımın ve komşum olan amcayı ve kardeşini akciğer kanserinden hayatını kayıp ettiler ve 1 hafta olmadı daha genç br abiyide gırtlak kanserinden toprağa verdik dedin gibi artık eceli ile ölen çok az kişi var

0|0
    0|0
  • bence asrin hastaligi herkesin ailesinde bu hastaliga yakalanan en az bir kisi vardir yapicak birsey yok hep yedigimizden oluyor vallah kardes allah yardimcin olsun unuttma bu hastalikta en önemli moral

0|0
    0|0
  • Bizi bu ülkenin sistemi kanser etti.

-Kazım Koyuncu

0|1
    0|1
  • dogustan kör olan insanların tamamen kanserden arındıgını gören bilim adamları gece yatarken tamamen karanlıkta uyuyun diye bir demec vermiş nette okudum gecen gun

ne kadar gercek bilemem ama

0|0
    0|0
  • Peygamber Efendimizin Çörek Otu İle ilgili Hadisleri

Hadis-i Şerifi: Ebu Hüreyre Hadis Peygamberimiz (s.a.v) buyurdular ki:ölüm dışında hiçbir hastalık yoktur ki çörek otunda onun için bir deva bulunmasın.geçmiş olsun babanız doktor kontrolü altındadır ama bir yerden al babanlara bunu yedir

0|0
    0|0
    • Hadis-i şerifleriyle çörek otunun önemine 14 asır önce dikkat çekmiş ve günümüz bilimine ışık tutmuştur. Peygamber Efendimiz (s.a.v), çörek otunu bizzat kendisi kullanmış ve Ashab-ı Kiram'ına da değişik vesilelerle tavsiye etmişlerdir. Hz. Enes (r.a.), "Allah'ın Elçisi (s.a.v), hastalandığı zaman, bir avuç çörek otu alıp, onu su ve bal ile karıştırıp içerdi

Yükleniyor...