Mühendis bir sevgilinizin olmasını ister miydiniz? Mühendislik fakültesindekilere bakışınız nasıl?

Mühendis bir sevgilinizin olmasını ister miydiniz? Mühendislik fakültesindekilere bakışınız nasıl?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• buradaki uyelerin alayı muhendis muhtemelen istemiyorlar çogu yalnız

0|0
    0|0
    • Genelde mühendislere karşı bir önyargı var. Kızlarla nasıl yaklaşacaklarını bilmiyorlar gibisinden. Neyse ki öyle bir durumum yok :)

• eskiden muhendis modası vardı belki ondandr gri pardesü ve t cetveli ...şaka bir yana fikrimi söyleyeyim istemem demeyeceklerdir

• ne ön yargısı olacak haci..beni ne doktorlar istedi ne işletmeci örtmen iktisatçılar biliyonmu uhauhauh...kroyum emme para bende..hade bakam..

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben hep olumlu düşünüyorum. Süper bende mühendisim. Erkekleri de iyi benim düşünceme göre. Çok yakışıklı ya da bakımlı erkekler değiller geneli ama iyi çocuklar :)

0|1
    0|0
  • Mühendislerin genelde inşaat fantezileri oluyor. İstemez.

0|0
    0|2
  • Bana kuantum fizigini anlatan bir sevgilim olsaydı tatlılıktan ölebilirdi o derece :)

0|0
    0|0
  • Garsona aşık olan sayısı sanırım daha fazla ks de bir ara çok popülerdi.

0|0
    0|0
  • makina mühendisi olup elektirik elektronk mühendisliğyle çift anadal yapan sevgilimin olması meselaa. mutluyuz maşallah bize :D

0|0
    0|0
  • belirli bir bakış açım yok nötrüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Genelde abaza oluyorlar asdfghjkl

0|1
    0|0
  • buradaki hatunları ne mühendisler ne dr ler istedi biliyonmu sen:)

1|0
    0|0
  • Valla kendm mühendisslik okuyorm bakıs acım kötü bizim okulda baya kız var ama çoğundan ben güzelim çoğuda benden yakışıklı kız dediğin işletmeci olcak mk

0|0
    0|0
  • en saçma sorular listesine girmeye hak kazanmıştır sorunuz. referans linkinizi almak için yöneticiyle iletişim kurun lütfen.

cut tıraşı

0|0
    0|0
  • mühendisi nerde bulcak da isteyecek. mühendisin bütün ortamı erkekten oluşur, kendimden biliyorum :D ortam olursa isteyebilir akıllı adam sonuçta.

0|0
    0|0
  • demek mühendissin hacı D:

0|0
    0|0
Yükleniyor...