Mancini 'nin oynanmamış bir maçta yenilgiyi kabul etmesini nasıl buldunuz ?

Kötü bir skor aldınız gurupdaki durumu nasıl değerlendiriyorsunuz ? sorusuna ; Son maçta Juventusu yenersek guruptan çıkabiliriz diyen mancini Real Madrid maçını oynamadan yenilmiş kabul etti. Sizce neden yenilgiyi kabul etti ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar gerçekçi yorum diyorsunuzda yahu aynı kadroyla daha geçen sene çok daha iyi bir madriti yenmedimi galatasaray ? Fatih Terim yok dersiniz eksik bu anlarımda ; Kadro kötü ne demek ? Kopenakh kadrosu kötü evet ama reali yenmek istiyor teknik drektörün basın açıklaması bu. Her takım her takımı yenebilir futbolda.

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• beklemediği bir yenilgiden sonra düşünmeden konuşmuş olmalı,yoksa bir teknik adam için söylememesi gereken bir gaf olmuş.

0|0
    0|4
    • gaf deıl uzun uzadıya juventus kopenagı yener real bızı yener son maça kalırız açıklaması yaptı.

• Fatih Terim olsa ; ben sizin yasşınızdayken böyle miydim Teheyt ! Teheyt ! Teheyt ! derdi.

• bu konuda da fatih terimle zıtlar:)

Kızlar Ne Diyor 3

• İnş br şekilde .Reali yeneriz de döt gibi kalır ortada.

0|0
    0|0
  • İşte bize imkansızı öğreten Fatih Terim'i bir maç için yenilgiyi kabul eden bir hocaya asla değişmem

0|0
    0|0
  • Gayet normal gercekci insanları cok severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• doğru demiş. çünkü reali yensek bile son maça kalacak. ayrıca gerçekçi adam, elindeki malzemeyle ne desin?

0|1
    0|2
    • o malzema realı 3-1 yendı. pardon o maçta fatih terim vardı haklısın malzeme yok artık gassarayda.

• gsliyim. gerçekleri görmek lazım. bugün en iyi adamımız, kral, baba dediğimiz drogba şampiyonlar liginde her sene çeyrek final oynayan takımlardan hangisinde banko oynayabilir? bugünkü maçta aydın, melo biraz da drogba dışında gsden kimse yoktu sahada.

• taktikle falan alakası yok takımda bir isteksizlik var. bitse de gitsek havasında oynuyorlar. ayrıca real'i 3-0 rövanşında da olsak yenmek büyük bir başarı kabul ama önemli olan süreklilik. mancini 2 maçta göklere çıkardık bir maçta yerin dibine sokmayalım.geçen sene braga'ya evinde 2-0 yenilen takım da gs değil miydi?

• e şimdi real madridi yencez dese adamı caps yapıp daşşak geçerler.

0|2
    0|0
    • direk yenıleceğiz dediği için daha çok geçiliyor.

• juventusun kopenhaga puan vermeyeceğinden emin olduğu için olabilir mi acaba?

0|1
    0|0
  • adam doğustan ezik ben fenerliyimm fatih terimin gittiğine sevindim mumla ararsınız siz o adamı

0|3
    1|1
  • Kenarda oturuyor. başka bir şey yaptığı yok. terimin sesi kısılırdı bunda tık yok. macini değil a...cini çıktı. aldığı para 12 trilyon senede biz 10 lira bulamazken adam trilyon alıyor karşılığı yok. adaletine so...yım diyecem Allh'a küfür olacak demiyorum.

0|0
    0|0
  • adam dogru demiş,hayal dünyasında yaşamıyor demekki,bu kadroyla gsnin madridi yenmesi imkansız,dün real-juve maçını izledim,sanki juve deplasmanda oynuyodu,ne kadar pozisyonlar karşılıklı olsada.

0|0
    0|0
  • yaa o değilde Juventus yine galip gelemedi ve Galatasaray bugün kazansaydı çok büyük avantaja sahip olacaktı

0|1
    0|0
  • hayal dünyasında yaşamıyor da ondan. takım belli, kapasite belli pollyannacılık mı oynasın adam.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz taktik olabilir

0|0
    0|0
  • Oyuncuların motivasyonunu iyice zorlaştırdı.

0|0
    0|0
  • Bence turu geçecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...