Kadın dediğin şöyle olur diyor musunuz ?

Tutumlu olmalı

Özellikle misafir geldiği zamanlarda mutfak sanatını iyi kullanmalı;

Kadın hareketli ve eli çabuk olmalı,

Kadın cilveli, tatlı dilli, güler yüzlü olmalıdır. Eve gelen eşine sevimli bakışlarıyla, güzel davranışlarıyla onun yorgunluğunu unutturmalıdır.

Kadın evinde, özellikle de kocasının yanında ne kadar hareketli ise, sokakta bunun aksine ağırbaşlı, onurlu, ciddi ve hanımefendi olmalıdır.

Siz ekleyin gerisini kendinize göre :)

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• Kız dediğin İstanbul gibi olmalı, fethi zor Fatih’i tek olmalı.” derler…

Kız da der ki: “Erkek dediğin de her gördüğü kaleyi düşürme derdinde değil de İstanbul aşkıyla yanıp tutuşan Fatih gibi olmalı…”

Fatih gibi aşık olacaksın ki İstanbul gibi maşuk düşsün bahtına.. bunlar geldi bir an aklıma..

kadın dediğin iyi bir anne olabilecek karaktere sahip olmalı;merhametli,sevgi dolu,fedakar..

iyi bir eş olmalı;güleryüzü eşine,süsü eşine,.erkek arkasını döndüğünde ondan şüphe etmemeli..güven vermeli.herkes gitse o yanımda olur,dedirtmeli..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Kadin dedigin hamarat olmai

Kadin dedigin tatli dilli olmali

Kadin dedigin ince naif olmali

Kadin dedigin bakimli olmali

Kadin dddigin kufur etmez kesinlille :)

Kadin dedigin oturmasini kalkmasini konusmasini bilmeli

Sendekileri okumadim bendeki kadinlik anlami bu bizde en azindan

0|0
    0|0
  • güzel özetlemişsin

0|0
    0|0
  • Harika anlatmışsınız ben de size yardımcı olarak "Nokta" diyeyim ve son bulsun. (;

0|0
    0|0
  • insanların şekillendirilmesi kadar abuk bir şey yok.

0|0
    0|1
  • ben mümkünse öyle bir erkek varsa onunla evlenmek istiyorum:) o öyle olsun söz bende öyle olcam:-.

0|0
    0|0
  • bana ne kadınlardan ya beni sarı kol tüyleri olan erkekler ilgilendiriyor. şu aralar aşırı heteroseksüelleştim. toplum baskısı işte.

0|0
    0|0
  • Nedir bu yani hizmetci mi arıyorlar es mı?He bir de kadınlar artık calısıyor da yani erkek oylece izlesin olur mu?

0|0
    0|0
    • İnsanların tek başlarına hayatlarını devam ettirmeleri oldukça zordur. Beraberce yaşama, ancak birlikte iş yapmayla olur. Aynı yuvayı paylaşan eşler ise yardımlaşmaya en fazla muhtaç olanlardır. Bir evin işleri, eşlerin beraberce taşın altına ellerini koymalarıyla kolaylaşır, hayatları çekilir h�le gelir, zorluklar aşılır. Eşlerin konumu ne olursa olsun, bir eş, evinde eştir.

• Yuppi.

0|0
    0|0
  • Adamlardan haber vr ortalk öküz dolu!

1|0
    0|0
  • Kadın şöyle olmalı yok yok böyle olmalı bir bitmedi be

1|0
    0|0
  • oo yeahhh başka

0|0
    0|0
  • Neydi o arçelik reklamındaki iki robotun ismi? :)

0|0
    0|0
  • diyorum .

0|0
    0|0
  • bencede bır kadında bunlar mutlaka olmalı.kabuletmesekde bır yuvayı çoğunlukla kadın mutlu hale getırebılır.çunku erkek çocuk gıbıdır.nereye çeksen oraya gıder.bence güzellıkle anlatıldıktan sonra bıle bır erkeğe yaptırılamıycak şey yoktur evlılıkde tabı.yeterkı kadın gülümsemesını bılsın.ama erkekde sadık olucak,bunların kıymetını bılecek.manevı olarak hep arkasında yanında olcağnı hıssettırcek

0|0
    0|0
  • kadın dediğin tutumlu olmazsa , elini çabuk kullanmazsa , cilve yapamazsa eksik mi oluyor ? ya da kime göre fazla dur dur kime göre kadın kadındır ?

kadın=insan. şu eşitlemeyi öğrendiğiniz gün erkeklere olan inancım artacak.

2|0
    0|0
    • "Erkekler, kadınların koruyup kollayıcılarıdır. Çünkü Allah insanların kimini kiminden üstün kılmıştır. (Nis�, 4/34) . "Kadın; eşinin, evinin ve çocuklarının yöneticisidir." (Buhari, Hadis)

• Aman lutfen artsin evde kalmis feminist ne olur evlen bizleee

• eşitlik kavramını erkeklerin aklına yatırmaya çalışmak feministlik oluyorsa evet feministlerin başıyım , tatlım.

• daha ne eklicen arkadaşım kadın bunların hepsini yaparken erkeğin eli armut mu topluyor pardon da bir kadından bu kadar çok verim almak istiyorsan kadına verimli olacaksın bu birincisi bir evin tüm işiyle çolukla çocukla kaynanayla ıvırla zıvıra uğraştıktan sonra o kadının seni güler yüzle karşılamasını bekleme zavallıya acı yani :D sen bir tek işe gidiyorsun o her şeyle ilgileniyor kadının yükünü hafiflet bak neler yapıyor sana :);))

3|0
    0|0
    • hislerime tercüman :)))

• arkadaşım bu yorumuna beş yıldız veriyorum teşekkür ederim gerçekten keşke herkes bu şekilde düşünse umarım bunları kendi hayatında uygulayabiliyorsundur ya da uygulayabilirsin :)

• Bunu Din ve medeniyet böyle görüyor gerçekler bunlar...

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu kadar yeter evlenıoz :D

0|0
    1|0
  • Evet bunların hepsi olmalı fakat bunları zoraki yapmamalı ve gerçekten seviyorsa yapmalı...Nerde böyle kadın bu zamanda kaldı yahu..:D

0|0
    0|0
  • kadını mutlu hissettirirsen böyle olur.

1|0
    0|0
  • kadın dediğin steplana gibi olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...