Sevgi ne işe yarar ?

Bu gün daha önce aşık olduğum ancak sonra nefret ettiğim bir kızdan hoşlandığımı fark ettim tabi kızın haberi yok varsada hiç çaktırmıyor :D sonra sevmenin ne olduğunu düşündüm ve bir ihtiyaç olduğuna karar verdim insanın en az bir şeyi sevmesinin kendisi için doğuştan gelen bir zorunluluk oldğunu fark ettim sonra kendime bir soru sordum ve bütün o duygu fırtınası bir anda dindi "sevmek ne işe yarar?" Bunun sonucu ne? Yemek de bir ihtiyaç bunun sonucunda enerji üretirsin boşaltımda bir ihtiyaç fazla ve zararlı şeylerden kurtulursun ama bu sevme ihtiyacı ne işe yarıyor belirli bir sebep çıkmadığı müddetçe kızla gidip konuşmanın ne yararı olacak diye düşündüm ve bütün o sevgi bir anda kayboldu sanki ee sizce bu sevgi ne işe yarar?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sevgi nemi.ise yarar

Mutlulugun en buyuk kaynagi daha ne olsun :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şunu çok merak ettim kızın haberi olmadan onu sevmeni anlarımda ilk başta sevip sonra nefret nasıl ettin ? :D

0|1
    0|0
    • Kızdan etkilenmiştim ancak bir süre sonra insanları kullanmak gibi bir huyu olduğunu farkettim o yüzden nefret ettim ama sanırım yatılı okulun faydalarından dolayı zihinsel olarak kendini geliştirmiş yinede (hala ağırlıklı olarak)nefret ile hoşlanma arasındayım

Erkekler Ne Diyor 2

• sevmek ya da sevilmek insana güç veriyor Aslında herkes bunun için yaşıyor

0|1
    0|0
  • hiçbir işe yaramaz :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...