Zayiflamak istiyorum yardim?

merhaba arkadaslar biraz kiloluyumda zayiflamak istiyorum evde ne yapmami önerirsiniz spor hareketlerden evde azda olsa baklavalarim ciksin kasli oluyum istiyorum

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• 8'den sonra hiç bir şey yeme, un şeker pirinç ve tuz hiç kullanma tabağını küçült benim telde runastic'in uygulamaları vardı kendi içinde birbiriyle çakışmayan şınav mekik çömelme ve barfiks programları var(barfiks için bende yer yoktu onu kullanmadım) çok yararlı, birde günde hiç olmazsa bir çarşıya yürüyüşe cık yarım saat ama en önemlisi kendini şartlandır kendini spor yapmaya yağ yakmaya metebolizmanın hızlanmasına şartlandırırsan bunu gerçekleştirmen daha kolay olur bir süre sonra spor yapmadığında rahatsız hissedersin [test edildi onaylandı]:D

0|0
    0|0
    • Karde o programi nerden indirdin

• Appstore'da ücretli diye 25pp'den indirmiştim ios dışında baska hangi işletim sistemleri için var bilmiyorum ama bulursan indir güzel bir program hem antrenman hazırlıyor hemde teli yere koyuyorsun şınavlarını sayıyor :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Salona git bence

0|0
    0|0
  • önce bir zayıflamaya bak, kası sonra düşünürsün

0|0
    0|0
  • zayıflamak için spor ve diyet şart

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• anlatımına göre bu yağ yakma konusunda bilgin 0 biraz internetten araştırmalısın oku bişeyler mesela öyle evde mekik çekerek karnındaki yağların atılmaz bunu bil önce

0|0
    0|0
    • Ewt bilmiyordum saol bilgin icin

• 1-Ne yaparsan yap baklavaların çıkmaz onu unut bir kere zayıflasanda çıkmaz şu saatten sonra :)

2-evde spor yapılmazz maalesef hani yaparsında ( şınav,barfiks,mekik ) bunları yaparsın anca :) işe yarar mı yarar ama dahada irileşirsin belli bir zamandan sonra kilo vermezsin yani

0|0
    0|0
    • Kiloyu kasami ceviriyor diyorsun

• kilo kasa çevrilmez hacı , yağ ve kas farklı dokulardır yani yağın kas olması imkansız bir durumdur onlar halk efsaneleri yağı kasa çevirme olayları,önce o yağı yakıcan aç kalarak sonra spor yaparak tekrar yerine kas koyucaksın :)

• Şeker ve undan uzak bir beslenme + haftada 3 gün ağırlık antremanlarıyla yoğun bir şekilde tüm vücudunu çalıştır

0|0
    0|0
  • internetten araştır youtubede kısa süreli egzersizler var.ingilizce yazip aratman daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...