Hoşlandığınız erkek tepkisiz kalırsa ne düşünürsünüz??

Diyelim ki birine ilgi duyuyorsunuz... Etrafında dolanıyorsunuz ya da kendinizi belli etmeye çalışıyorsunuz diyelim. O ise hiç birşey olmamış gibi davranıyor. Anlamadı herhalde diye düşünüp konuşmaya çalışıyorsunuz.

--Aaa merhaba naber ?

-- İyiyim siz nasılsınız?...

Adam sanki programlanmış bir robot gibi ... Duygusuz ve banttan çalan plak gibi duygusuz ve mimiksiz cevaplar veriyor size...

Böyle biri için ne düşünürsünüz?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Şans meselesi sen öylesine denk gelmişsin. Bende kıskanç erkeğe denk gelmedim mesela öyle şanslıyız işte anla sen =)

0|0
    0|0
    • Öyle birisi dediğin benim zaten... Etrafımda dokuz takla atanlar oldu. Ben hep tepkisiz kaldım...

Kızlar Ne Diyor 2

• ya ben anlamadim, sen merhaba diyen misin, sonra duygusuzca cevap mi veren?

0|0
    0|0
    • duygusuz takılan benim...

• peki sen merhaba diyenden hoslaniyor musun?

Eger hoslanmiyosan tepkisiz olmaya devam et yakinda cakacaktir ama hoslaniyorsan yanlis yol izliyorsun, yakinda duygularinin karsilikiz oldugunu düsünüp vazgececektir senden.

• bizzat yaşayan biri olarak gerçekten seviyorsan hiçbir şey değişmiyor çok sinirleniyorsun saydırıyorsun sonra onu bir kere görmen her şeyi unutturmaya yetiyor

0|0
    0|0
    • Böyle biri çekici gelir mi sana peki ?

• kesinlikle çekici değil ama tanıyarak mantığına göre bunun bu huyu var diye seçemiyorsun maalesef

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...