2010 megane 2 aracım var aracımın gücünü arttırmak istiyorum performasını bunu nasıl yapabilirim

2010 megane 2 aracım var aracımın gücünü arttırmak istiyorum performasını bunu nasıl yapabilirim eksta parca bişey almadan ya da fazla masrafsız bir şekilde nasıl basarırırm

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• parcaya masrafa falan gerek olurmu hıc üc kulhü bir elham oku aracının perforamnsı artar tabi sen nediyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Benzinlimi dizel mi ? Ne kadar bir artis beklediginde onemli her iki durumdada motor icine girmeden cok fazla bir artiş beklemen hata olur

0|0
    0|0
    • Dizel bu araç en fazla haziran ayına kadar drur sonra satılır o yüzden pek masraf yapmak istemiyorum yinede fikirlrini alayım ben

• Chip tuning uygulamasımı bu dediğin peki fiyatları maliyeti 85 bg araca ne gibi bir artıs olur

• Fiyat kullandigin markaya gore degisir cok fazla bir maliyeti yoktur en fazla 200 tl civaridir. Guc olarak %35-40 garanti eden markalar var.

• meganeden ne gibi bir performans bekliyorsun :)

0|0
    0|0
    • Seninle daha önce konuşmustuk dostum :)

Yapabileceğim ne varsa onu yapmayı düşünüyorum ayrıca araç cok dost sadece bunun performansından memmun değilim audi a4 de kullanıyorum bmw 5.20 de gün içinde ama bu aracıda arada kullanmak zorunda kalıyorum o yüzden neler yapabilirim bu araca fazla masraf yapmak istemiyorum en fazla 5-6 ayda satılcak haziran gibi

Yükleniyor...