Sizce hangi erkek hoşlanıyodur umursamıyormuş gibi davranan mı gözünüzün içine bakan mı ?

Bi tanesi her gördüğünde gözünü ayırmadan bana bakıyor karşılaşmak için tesadüfler yaratıyor,ötekiside böyle bir havalar saçmalamalarr felan,alakasız yerden sevgilim olup olmadığını soruyo sonra bunu saçma sapan bir yere bağlıyo falan.Sizce hangi erkek hoşlanıyodur?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gozunu ayirmadan sana bakan tesadufler yaratan kisi kadin konusunda uzman biri olmus artik ona dikkat et digeri alakasiz seyler soran sacmalayan kisi seni gorunce heyecanlaniyor ne yapacani sasiriyor ne konusacani bilmiyor gercek seven adamin dibi iste bu

0|0
    0|0
    • haklısınn yaa çok şerefsiz oluyo öyleleri :D ama ötekisi saçmalarken bile tatlı oluyo

• Aynen oyle rahatlatmak lazim :)))

• bence tam tersi gözünün içine bakan senı sevıyor yanı

Erkekler Ne Diyor 4

• İkiside :) Ama birisi ukala diğeri kendini teslim eden bir tip.Hangisini tercih edeceğine sen karar ver hangisiyle daha mutlu olursun..

0|0
    0|0
  • gözlerin ıcıne bakan gözlerinın ıcınden kaybolan :S

0|0
    0|0
  • Soruş tarzından anladığım kadarıyla sen cevabı biliyorsun zaten.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ondan soruyorum :D

• Gözlerinde kendini bulan..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Babamla kavga ettim diyorum; "aşık mısın" diye soruyor:D:D Alakaya bakar mısın:D Aynı umursamıyor havaları veeren biri buda. Bil bakalım hangisinden hoşlanıyorum. Umursamaz havası verenden! Allahta benim bilaaaami vermiş zaten

0|0
    0|0
    • dimiiii yaaaa :D yakın davransam bile umrunda olmıcak ben rezil olucakmışım gibi :D

• ikiside

0|0
    0|0
  • Gelip teklif eden hoşlanıyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...