İnsanlarla dalga geçmeyi sever misiniz ?

Ben çok severim özellikle mantıksız şeyler söylediklerinde :)

+Neden o kitabı aldın ben diğerini al demiştim ?

-Şeyyy.. satıcı aynı içerikte olduklarını söyledi ve poşete koydu

+Aaaaah bu her şeyi açıklıyor, zaten insanlık binlerce yıldır popolarını kullanarak iletişim kurmuş ve ağızda bulunan küçük yumuşak organın ne işe yaradığını önemsememişlerdir , hmmm ne deniyordu.. aa hatırladım dil ! TORBAYA KOYMA DİYEMEDİN Mİ BE SALAK ŞEY ! ?

Güncellemeler:
link ( dalga geçmenin kötü olduğunu söyleyenlere benden bir kötülük kahkahası)

0|0
8|1

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer gerçekten böyle dalga geçmek adına bu kadar ıkınarak cevap veriyorsan gerçekten acizce.

İnsanları ezip egonu tatmin etmek, insanların açıklarını aramak bunlar psikolojik olarak bir sıkıntın derinlerde bir şeylerden eziklik duyduğun ve bu ezikliği bu şekilde kapattığın anlamına gelir.

Ve burada verdiğin cevaplara bakılırsa böyle dalga geçmeyi güçlülük olarak görmen ise ne kadar güç açı bir aciz olduğunu gösteriyor.

"yazık keşke gerçek dünyada tanışsaydık rencide etmekten intihara kadar sürüklerdim seni"

Bu cevap ise güç açlığının ne kadar yüksek olduğunun bir ispatı.

Kısacası:Egolusun,bir olaydan dolayı eksiklik hissediyorsun ve bunu insanlarla dalga geçerek ezerek kapatmaya çalışıyorsun ve kibirlisin.

Kısacası çok acizce lan bu.

0|1
    0|0
    • tebrikler beni çözmüşsün sorsan da söylerdim bunları, peki bu dediklerinden utanıp ders mi almalıyım , ben zaten bunları saklamıyorum ki herkes benim böyle olduğumu bilir, sana göre acizce bana göre kafamı meşgul edicek bir şey, analizini çok beğendim

• Eğer ki kendini denklemin dışına itersen göreceksin ki bunu birçok arkadaşın düşünüyor.

Ve böyle olmak herkes için kötüdür.

İnançlı bir insan içinde inançsız bir insan için de kötüdür bu.

Sana tavsiyem yüzleşmen.

Neyden eziklik hissediyorsan yüzleş onunla.

Çünkü

"Savaştan kaçmak yoktur, sadece düşmana karşı avantaj sağlayana kadar ertelenir”

-Machiavelli

Eğer ki düzelmek istiyorsan revolver filmini izlemekle başla.

Ve kafanı bununla meşgul et

Kızlar Ne Diyor 8

• Hah?

0|1
    0|0
  • Bence çok, ama çok salakça bir davranış insanlarla dalga geçmek. Hiç birimiz dört dörtlük değiliz, adam gibi insan senin kusurlarını sen üzülmeyesin diye söylemezken sen gidip yüzüne böylesin diyerek kahkaha atarsan bu durum o dürüst ve iyi insanın ne kadar çok zoruna gider bilirmisin?

0|1
    0|0
    • hmmm eğer salaksan dalga geçerim benden akıllıysan ve benimle dalga geçersen saygı duyar senin zekandan bir şeyler öğrenmeye çalışırım

• dualarım seninle, bu kadar medeni bir insanın başına kötü senaryolar gelirse kaldıramayabilir

• Dua'ya ihtiyacim yok, bilgi ve medeniyet daima kazanir.

• Hayır,sevmem..

0|1
    0|0
  • ben genelde böyle muhabirler ya da sucular oyuncular yanlış konuştuklarında mana buluyorum çünkü işleri o. ama no9rmal de çok komik bişi olması lazım gülerim dalge geçmem yinede.

0|1
    0|0
  • insanlarla alay etmenin nesi güzel

0|1
    0|0
    • eğlenceli, karşındaki için hayat dersi, hmm eğlenceli olduğunu söylemiş miydim ?

• her insan kaldıramaz alıngan insanlar var

• onlar zayıf kişiliğe sahipler kendilerini geliştirmeleri lazım, aslında dalga geçerek iyilik yapıyorum bir bakıma

• insanlarla dalga geçip onların kalplerini kırmaya hakkımız yok bign sende o duruma düşünce anlarsın

0|1
    0|0
    • hmmm eğer salaksa dalga geçerim benden akıllıysa ve benimle dalga geçerse saygı duyar onun zekasından bir şeyler öğrenmeye çalışırım

• ismim maviyle yazılmış bu da kız olmadığımı gösterir , tabii travesti, gey ya da imkansız bir olasılık ama .. belki erkeğimdir ? :O

• ona hiç dikkat etmedim desm

• Böyle yapınca da kimse seni sevmiyor -_-

0|1
    0|0
  • Hayır sevmem. Genelde kırıcı şeyler söylemeyi sevmiyorum

0|0
    0|0
    • eğer biri söylerse de karşılık veremeyecek kadar zayıfsın demek ki

• beni ağlatan insanlar sadece çok sevdiklerim oluyor. Onlar kalbimi kırmışsa bitti benim işim. Çok üzülüyorum. Ama düşünsene beni rencide ediyorsun ve kendimi öldürüyorum bu yüzden? haha. İlla bir cinayet işleyeceksem bu kendim olmazdım:D

• İntihar, bir başkasını öldürmekten çok daha cesurca bir şey. Bir kendi canına kıymak vardır bir başkasının :):)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...