Kışın elbise/etek giyen kızlara bakış açınız ?

ben çok severim kışın elbise giymeyi. fakat çok kısa giymiyorum dizin hemen yukarısında giyiyorum altıma kalın veya orta kalınlıkta desenli(baklava) kilotlu çorap giyiyorum altıma bot ve kısa bir cekete bayılıyorum. ama bu kışın elbise giyen kızlar motor vs gibi bir düşünce yapısı var ve ben bundan rahatsız olmaya başladım bu doğru mu ? sizin düşüncelerinze göre giyimimi düzelteceğim sonuçta bana motor denmesinden hoşlanack bunu takmayacak bir zihniyette değilim.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• O ifadeden ziyade... Çok düşünüyorum, bunlar hiç mi üşümüyor arkadaş. Hayır varsa sırrınız söyleyin. Bakın tıp çok gelişti araştırsınlar belki biz erkeklere de ondan enjekte ederler. O değil de, kıskanıyoruz yahu. Üşüyün bana ne!

0|0
    0|0
    • kilotlu çoraplar pantolonlara göre daha sıcak tutuyor tabi yünlü olanları çünkü pantolonlar bir kumaştır kilotlu çorapların yünlü olanları ise yünden yapım olduğu için daha sıcak tutar.aslında pantolonda üşür insan :)

• İyi de pantolonun altına içlik giymeme rağmen bazen üşüyorum.

Yok yok inkar etmeyin bir yerinizde gizli sobanız var ama du bakalım çıkar yakında. :))

Erkekler Ne Diyor 4

• şık giyinmek senin tercihin ve zevkindir .senin gibi giyim zevki olan kızlara motor diyen zihniyete aldırış etme .onların aklı fikri ancak iki bacak arasına erer .insanları iyi bilmezler .istedikleri gibi görmek isterler .giyimini düzeltmene hiç gerek yok .kot ya da pantolon giysen bu seferde gözleri senin poponda olur .donu gözüküyormu diye bakarlar .aldırma ddüşünme .kendi zevkine bak

0|0
    0|0
  • yani erkekler kışın kalın kalın giyinirken kızların öyle giyinmesine ateşi başşına vurmuş derlerki öyle o kışın soğuğunda onu giyiyorsa gösteriştir o erkekler baksın demektir

0|0
    0|0
  • alaksı yok giye bilirsin her elbise giyen kız motormu olur saçmalık öyleşeyler düşünme sen ;)kinotlu çoraplada güzel oluyosundur=)

0|0
    0|0
  • valla ben çok şık giynen biriyim gömleek giyerim hep okadar ateşim varki soğuk etkilemiyor beni cekete falan sarılmıyorum hemen :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• modern bir şıklık yaratıldığı sürece bence gayette hoş oluyor.giyinmeyi bilmeyen ya da teşhir etmek amaçlı giyinen insan kendinisini belli ediyor zaten.

0|0
    0|0
  • Desenle veya düz bir külotlu çorapla güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • hiç o şekilde bakmadım da, dötü donmuyor mu bunların ya diye çok geçirdim içimden

0|1
    0|0
    • işte herkes böyle diyor ama aksine kilotlu çoraplar yünlü olduğunda daha sıcak tutuyor pantolonlara göre bana da pantolon yakışmıyor o yüzden seviyorum elbise giymeyi , keşke bu şekilde düşünmeseniz

• yahu ben içime de giyiyorum dışıma da giyiyorum. kendimi pamuklara sarmalayıp sarıyorum. gene donuyorum, gene hastalık yakamdan düşmüyor :D

• Yanlış bır düşünce.

motor denılen kızlar kışın çorapsız süper mını tarzı gıyıyor.

senın hamurunda o yoksa adabınla gıyıyorsan kımse birşey demez merak etme.

0|0
    0|0
  • karda hariç kışın giyiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...