Lütfen yardım edin işin içinden çıkamadım

ben 19 yaşındayım üniversiteye başladım bu yıl sınıfımızdan bir çocuktan hoşlanıyorum göz göze geliyoruz ama çoğu zaman gözlerini kaçıyor ben ona bakmadığım zaman bana baktığını hissediyorum. ama henüz hiç konuşmadık onunla daha çok düzgün bir çocuk belli ve çekingen farkettim sessiz bir tip ama asosyal değil kendi arkadaşlarıyla gayet eğlenceli ama onun dışında her lafa atlamıyor pek sesi çıkmıyor yani. sorun şu ki ben de çekingen bir tipim erkeklere karşı. ve sınıfımızın geneli böyle erkeklerle kızlar doğru düzgün konuşmuyor herkes sessiz diğer erkeklerlerde pek konuşmadığım için direk yanına gidip konuşamıyorum maalesef. bizim sınıfın şekli değişik biraz ben de onun direk yanı değilde onunla konuşabilceğim yakınlıkta bir yere geçeyim dedim geçtim oturdum çocuk her zaman oturduğu yere değil azcık daha uzağa oturdu resmen ben onun yakınına geldim diye ve bu davranışına anlam veremedim açıkçası. sizce napmaya çalışıyor bu kafayı yiyeceğim.

Güncellemeler:
yani yanımdan kalkıp gitmedi ben ondan önce gelmiştim :D

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer gerçekten senin dediğin gibi biriyse

Bu tür davranışların çocuğun gözünde senin yerini bambaşka bir yere taşıyabilir

Dikkatli ol..

0|0
    0|0
    • nasıl yani? iyide kötü bir şey yapmadım ki

• Kötü bişey yaptın demiyorum ki zaten tatlım

Yoruma açık hareketler yaptıkların..

• ne bileyim eğer bir şeyler hissediyorsa çocuk çekinir o gelemez diye adım atayım dedim beceremedim sanırım zaten hoşlansaydı öyle yapmazdı da zaten

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• ünivn ilk yıllarında olur böyle şeyler eğer çocuk düzgünse karakteri aynen öyle kalır fakat gitgide kızlarla takılmaya başlar vs olursa uzak dur derim çok bilirim ünvn ilk yılında sessiz sakin soraları ortamlardan çıkmayan çocukları o nedenle acele etme ve sakın çocuğa karşı bir adım atma yoksa terkedilende rezil olanda sen olursun erkek adım atmalı bu gibi durumlarda acele etme daha 21. senen olacağı varsa 4 sene içinde herşey gelişir:)

0|0
    0|0
  • sessizden kork

0|0
    0|0
Yükleniyor...