Bugün maç nolur sizce

muslera sakat sneijder sakat ama yavaştan form tutan burak ve tam formunda her maç gol atan drogba var. sizce bugün nolur. kalede eraya sonsuz güvenim var. eray-eboue semih chedjou hakan-bruma selçuk melo amrabat-drogba burak. sizce bu kadro nasıl bugünkü maçta bu kadroylamı oynamalıyız

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Drogba ve Burak pek anlaşamıyor çift forvet sisteminde.

Burak çok hareketli top aldığı kadar çokta kaybediyor olan Drogbaya oluyor.

Ben defansif bir oyun bekliyordum öyle oldu zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş ne olacak biz o saha da arsenalin elinden kupa aldık kopenaga mı yenilcez 11 ASLAN sahada olacak eksiklerin önemi yok ALLAHın yardımı ile alcaz maçı

0|1
    0|0
  • gs hiç yoksa 1 puan derse kaybetmez akıllıar hafta sonuna kayarsa hele mağlubiyet kaçılmaz olur

0|1
    0|0
    • 1 puan işi sarpa sarar çünkü juveyi geçmek istiyosak onların 1 puan aldığı yerden 3 puan almamız lazım

• beraberlik olur bence

0|1
    0|0
  • eray oynar kalede sneijder yerine emre oynar sağda umut yerinede bruma oynar amrabat yedek sistem aynı inşallah 2-0 kazanırız

0|0
    0|0
  • hakanın yerine riera oynayacak. hakan kadroda yok zaten. böyle çıkmasını bekliyorum ben de.

0|0
    0|0
  • bu gidişle gs turkiye kupasına oynayacak. birde bjk nın altında bıtırıse lıgı kayıp paralar kılcık olur unal aysalın buğazına takılır fatıh terımde mığdesine oturur.

0|0
    0|1
Yükleniyor...