Ne yapacağım ben ya konuşsun istiyorum benle.. Lütfen bir fkir verin

konuştuğum biri vardı ama çıkmıyoruz arkadaş gibi. bazen mesajlaşıyoruz sonra birden yazdığıma cevap vermiyor ertesi gün sorduğumda cevap yazdım sanıyorum diyor ya da görmedim diyor. bazı şeyleri anlamamazlıktan geliyor. ya da gerçekten anlamıyor ama bu beni sinir ediyor. dün hiç mesaj atmadım gece yazdı beni unuttun galiba diye. bende fark etmene sevindim yazdım. ne demek bu şimdi dedi. ona bakarsan bugün sende bana mesaj atmadın dedim. cevap vermedi. ben sinirlendim. başladım saymaya işine gelene cevap veriyorsun anlamamazlıktan geliyorsun sürekli saf mıyım ben anlamıyorum sanki oyun oynucak başkasını bul diye. cevap verdi. ney ney ne oyunu falan diye cevap vermedi. bugün aradı dün neden böyle konuştuğumu sormak için ben aynı şeyleri tekrar ettim. öylemi dedi peki o zaman bir daha mesaj atmam rahatsız etmem dedi telefonu kapadı suratıma. napıcam ben ya konuşsun istiyorum benle

Güncellemeler:
şunu belirtmemişim biz faceden tanıştık. görüşmedik yani. ama görüşmeyi düşünüyorduk.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• siz kızlar ne kadar iyisiniz yaa.. sizin fiziğiniz dişi, içiniz harbi delikanlı.. sapına kadar ,hiç bir erkeğin olmadığı kadar.. bizim suretimiz erkek içimiz kancık, hatun tavlıcaz ,faydalanacaz diye bir dünya kahpelikler, oyunlar ,entrikalar ,ağar abi oynamalar.. içimiz (..ikişiyo ) bizim.. siz ne kadar açık yüreklisiniz yaa.. bize göre çok masum.. net.. ..iktiret aQ çocuğunu, o seni arasın sorsun.. sizim zaten en büyük sorununuz bu, değerinizi bilmiyorsunuz, kendinizi hafife almasanız süper olacak.. sen ne düşünüyonki o çırpınsın.. ..ezevenk..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok açık ve net. seninle bir ilişki falan istemiyor öylesine vakit geçiriyor, fırsatını bulursa da gönül eğlendirip sıvışma niyetinde. hiçbir şey yapma. konuşma. hem vaktini boşa harcarsın hem de üzülürsün. benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • soruyu fikriye bırakıp çıkalım

0|0
    0|0
  • ilgisini çekecek şeyler yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...