Fenerin şampiyonluğu hayırlı olsun

Bu yılda yine galassaray feneri şampiyon etti. Sen kalk beşiktaş maçında ölümüne kazanmaya oyna drogbayı iğneyle sahaya sür, fener maçından once oyuncularını sakat sakat oynat sonrasında forma giydirme. Haliyle fenere şampiyonluğu altın tepside sun. galassaraylılar artık beşiktaştan kardeş takım diye bahsetmemeli gelecek sezon fener 4. yıldızıda takarsa ağlamamalı, sonrada galassarayı nıye sevmıyorsun dememeliler katılıyor musunuz ?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• nettuno neden gizlendin yakaladım seni :))))

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben bu soruya cevap bile vermiyorum çünkü Galatasaray Beşiktaş kardeşimiz diye aptal bir söylemde bulunmuyor onu söyleyenler de has Galatasaraylı olmayanlar zaten sen daha devre arasından önce böyle şampiyonluktan bahsediyorsan yanlış yapıyorsun siz devreden sonra çok puan kaybedeceksiniz.Şampiyon Galatasaray

0|0
    0|0
  • Galassaray hmm sevdim bunu :D

0|0
    0|0
  • kardeş takım yok bizde,hem daha kim şampiyon olur belli olmaz.

1|0
    0|0
  • daha ortada bişey yok lig erken ikinci yarı bitsin sonra herşey ortaya çıkar ama fenerbahçede bu hava bu hırs olduğu sürece şampiyonluğun en büyük adayıdır inşallah fenerbahçe sezon sonu şampiyon olarak tamamlar

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Türkiyede Galatasaray Şampiyon olmayacaksa bir Anadolu takımının şampiyon olmasını isterim yoksa Benim için fener olmuş Beşiktaş olmuş bizi ilgilendirmez ayrıca daha ligde 10. hafta ve Galatasaray bu 10 haftada Fenere oranla daha zorlu bir fikstürle oynadı ve Teknik Direktör değişikliğine gitti.Sneijder ve Muslera nın olmaması bizi olumsuz etkiler ama Bruma nın oynamasıda Feneri olumsuz etkiler Fenerbahçede Bruma nın hızına yetişecek bir oyuncu yok

3|0
    1|0
  • Beşiktaşlıyım ve başarısızlığımızın sebebi kesinlikle Galatasaray değildir. Tabiki sonuna kadar oynayacaklar, ''bırakalım Beşiktaş Fener'i geçsin'' mantığıyla mı harek edeceklerdi? Fener'in de başarısı kendi başarısıdır. Galatasaray'ın durumu ise tamamen şampiyonlar Ligine bağlı.

2|2
    0|0
    • alakası yok. beşiktaş maçı olsa muslerayı kırık parmakla oynatırlardı. snijder i sakatken sahaya maçtan once surmezlerdi. fenerı hiç zorlamayacaklar. beşiktaş gs maçında en azından berabera kalsa bu gün hala liderdi. fener bu maçı alınca nasıl bir yükselişe geçecek ızleyin.

• ilk önce düzgün yaz ki bir toynakla yazılmadığından emin olalım bu yazının ve kurduğun salakça cümleler sanda öyle gelmedimi bir tekrar oku istersen :) kimse kimseye şampiyonluk vermedi verenler olyo tabii şikeciler var aramızda daha var lig uzun maraton...

1|0
    1|0
  • sorunun ilk cümlesine bak: "Bu yılda yine galassaray feneri şampiyon etti." ulan fener 6 yıldır şampiyon olamıyor.. bir diğer konu galatasaray'la beşiktaş ne zaman kardeş takım oldu? bu neyin kafası ?! muslera'nın parmağı kırıldı, oyundan çıksaydı fb maçında oynayacak mıydı? kırılan kemik tekrar düzelecek miydi? sneijder'ın sakatlığı da önceki sakatlığıyla alakalı değil. allah akıl fikir versin sana.

1|0
    1|1
    • kardeş boşver o azize başkan dedi ya bu yıl tüm branşlarda şampiyonuz şike yapıcaz o ona güveniyor 3 yıl üst üste şampiyon olur demesi gibi çock heyecanlandı abisi boşver :)

• link şikeyi itiraf ediyor

• şikeli şampiyonluğu sayacak kadar yüzsüz müsünüz?

• Fenerbahçe kendine geldi ligin kralı 2 senenin sonunda kendini toparladı ve rahat şampiyon olacaktır.

1|0
    0|0
  • ne olacağı belli olmaz ben fbliyim şu anki en düzgün istekli futbolu fb oynuyor bunu devam ettirirse kesin şampiyon

0|0
    0|0
  • galataray mı şampiyon yaptı bu güne kadar :D

fatih terim olmasaydı siz bir hiçtiniz:D

0|1
    1|0
  • bunları yapmasa gs şampiyonmu olacaktı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...