Kapat

Fernando Muslera, Wesley Sneijder olmadan nasıl bir Galatasaray bekliyorsunuz?

Fernando Muslera ,Wesley Sneijder olmadan nasıl bir Galatasaray bekliyorsunuz?Fernando Muslera Wesley Sneijder olmadan nasıl bir Galatasaray bekliyorsunuz?

0|0
12|24

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Vallahi sarisi gitti kirmizisi kaldi gibi oldu.Tökezlerler diye düsünüyorum.

1|0
    1|0
  • Terim de yoksa geçmiş olsun

1|0
    1|0
  • sneijderi bilmem ama muslerayı arayacağı kesin.

1|0
    0|0
  • Daha defansif bir takım bekliyordum ve öyle oldu.

0|0
    0|0
  • galatasaray süprizlerle dolu bır takım :) yınede başaralı olacaz bu akşam 13 yıl oncekı uefa kupasını aldgımız statdayız onun ruhuyla oynayacak herkes

0|0
    0|0
  • bugün kopehang maçını yenersinizde fenerbahçe maçı zor muslerasız sneijdersiz galatasaray pazar zorlanacak

0|0
    0|0
  • Zor olacak ama basarıcaz ..

Bruma yine Macın Adamı olacak..

1|0
    2|0
  • Terimi alex gibi boşa heba ettilet Turk futbolundan hayır gelmez

1|1
    1|0
  • zor olsa da zoru başarmayı seviyoruz

1|0
    1|0
  • bi hiç olur

0|0
    1|1
  • ben sanırım sıçtık diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Sneijder in yokluğunun Bruma hissettirmez Muslera nın yokluğu hissedilecekmi yoksa hissedilmeyecekmi bu Galatasaray ın oyununa bağlı eğer Galatasaray Kopenhag maçındaki gibi oynarsa rakip takımlar çok fazla kalemize gelemezler bu durumda Eray sıkıntı yaşamaz ama kötü bir futbol oynarsak ve rakip takım kalemize çok fazla gelmeye başlarsa Eray bu tempoyu kaldıramayabilir

0|0
    0|0
  • snejider i pek bılemem ama muslera bildiğiniz gibi istikrarlı bir kaleciydi çoğu maçı kurtarmış bir oyuncu. bence galassarayın bel kemiği. duyduğuma göre parmağı kırılmış 1 ay yokmuş. şöyle 1 ay geri gitsek desekkı muslera olmasaydı gs 1 ayda kaç puan kaptırırdı bence en az 10 puan. işiniz zor. muslera sadece tr nın değil bence avrupanın en cok maç kurtararn kalecisi

1|0
    0|0
  • muslera yerine eray sneijder yerinede emre oynayacak diye düsünüyorum,son 2 maçtır izlediğim emre snejder i aratmayacak diye düşünüyorum.Tek düşüncem musleranın olmayışı

2|0
    0|0
  • real madrid kalecisi casillas 3. kaleciydi adı bile bilinmiyordu önünde Bodo Illgner, Paco Buyo vardı Bodo Illgner ki dünyanın iyi kalecilerinden sayılırdı bir anda bu iki kaleci sakatlandı casillas kaleyi aldı ve o gündür daha da bırakmadı eray gs kalecisi bu fırsatı değerlendirirse önünde 2 güzel maç var bir anda yıldız olur ben fbliyim ikisi yokken gs çok büyük bir güç kaybı olacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • eksikliklerini ararız özelliklede musleranın ama yerini doldururuz elbet onların iddaada verdim bak gör yeneceğiz

0|0
    0|0
  • sneijder ın yerine selçuğun selçuğun yerine de ceyhunun oynayacağını düşünüyorum. 1-0 olsun bizim olsun mantığı ile mücadele gücü yüksek ama seyir zevki olmayan bir maç bekliyorum. ama konu galatasaray ve avrupa olunca beklenmeyen şeylerde olabilir. takım coştumu da coşuyor cünkü. inşallah cok rahat bir şekilde kazanırız. juventus maçı gibi stres yaşamak istemem.

0|0
    0|0
  • sneijder olsada olur olmasada ama musleranın olmayışı sizin için çok çok kötü...

2|0
    0|0
  • Aykut ( Ufuk )

Ebue - Semih ( Danny ) - Chedjou - Hakan ( Riera )

Bruma - Melo - Selçuk - Amrabat

Burak - Drogba

Al sana tertemiz kadro , her türlü aslanlar gibi savaşır kazanırlar inşallah ;)

0|0
    0|0
  • musleranın

olmaması

cok

zor

olucak

blizim

icin

0|0
    0|0
  • ikisi de önemli eksik. kalemizde pozisyon olduğunda musleranın yokluğundan dolayı panik yaşıcaz, sneijder'in eksikliği de hücum gücümüzü düşürücek ama umarım selçuk eski performansına kavuşur. bruma da ilk 11 başlamalı.

1|0
    0|0
  • eskiden onlar yoktu :) koskoca galatasaray bir sneijder le muslera'ya mı kaldı?

0|0
    0|0
  • wait and see

0|0
    0|0
  • patates olacaklar :)

0|0
    0|0
  • kopeanhgdan 3 Fenerden yıne bı altı yer

0|0
    0|0
  • bu akşam kazanırız ama kadıköydeki maçta ezik fenevin karşısına barcelona formasıyla da çıksak yenemiyoruz herifleri oranın bir kehaneti uğursuzluğu var anlamadım gitti

0|0
    0|0
  • snejderin oynasada bir etkisi olmayacağını düşünüyorum özellkle kadıköyde gs 1 puan çıkarırsa bu maçtan öpüp başına koymalı büyk ihtimal fener alır.

0|0
    0|0
  • puan kaybına neden olur

0|0
    0|0
  • sneijder neyse de 442 oynayıp halledilebilir ama muslera'sız kötü

0|0
    0|0
  • o değil kaleye ufuk,aykut dururken niye erayı koyuyorlar anlamış değilim

0|0
    0|0
  • yüreğini ortaya koyan bı galatasaray karseşim...

0|0
    0|0
  • drogbayı adamdan saymıyonuz galiba o olmasa nasıl olcak acaba ?

0|0
    0|0
  • GORULDUGU GİBİ SİKM GİBİ

0|0
    0|1
  • sneijder aman aman bir oyuncu değil

0|0
    1|3
  • Akşama yenilecek bir galatasaray

0|0
    1|1
Yükleniyor...