Spor salonunda ne giyilir?

Spor salonuna baslicam ocak ayinda ve bu salon sadece bayanlar icin ilk defa baslicam ne giyilir cantaya ne koyulur falan hic bisey bilmiyorum. Tayt giymek zorundamiyim yoksa uzun esofman giyebilir miyim. Bide uzun kollu mu giyilir kisa kollu mu ? Ve daha etkili zayiflamam icin onerileriniz nele

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• rahat ne hıssedıyosan onu gıy havlu ayakkabı sadece spor salonunda kullanmak ıcın agırlıga gırıcegını sanmam o yuzden agırlık eldıvenıne ıhtıyac yok. bıde sakın konsetrasyonunu bozma yane ben mesela muzık dınlerım spor salonunda ınsanlar konsantrasyonumu bozar telefonunu kapat yanına alma sakın ve bol su ıc zayıflama taktıklerını hocan soler memnun degılsen bana yaz duruma bakarız ıyı calısmalar ıns ıstedıgın sonucu kısa surede alırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kilot giyeceksın mutlaka g string tanga tarzı araya kaçan rahatsız edıcı şeyler olmamalı. dantellı olmasın ayrıca dısarıdan herhangı bır ter teması olmamalı tenınle. uzerıne uzun eşofman gıyersın. kısa kollu bır tsort altına çorap ve sadece salonda gıyeceğın bır spor ayakkabı. çantanda olması gerekenler. temız ıc camasırı cunku her ıdmandan sonra dus alacaksın. uzurındekıler terlı olacak mutlaka deıstırmelısın. havlun olsun bırde gerisi sana kalmış. Duşu mumkun oldugu kadar sıcak suyla al kı antremandan sonra kasların gevsesın çığleme dedıgımız olay yasanmasın.

Ha birde hem kasları gevşeten hemde spor salonundan bulaşacak cilt hastalıklarını onlemek ıcın şu duş jelını tavsıye ederım. bunda aleovera var kullanıyorum tavsıye ederım link

0|0
    0|0
  • Tayt gıymene gerek yok esofman altı gıysende olur.ustune terletıcek bıseyler gıy. Belıne zayıflama kemerlerı var 15-20lıramya satılıyor ondan alabilirsın.

Dus ıcin iç çamaşırı havlu şampuan alırsın. Bi tane daha el yuz havlusu al spor yaparken boynunda olsun terledıkce sılersın.he dusta yere basmamak ıcın terlık almayıda unutma

0|0
    0|0
  • spora uygun ne istersen onu giy arkadaşım :) zayıflamak için en başta girişi kapatıcaksın sonra da kardiyoyla başla bence :)

0|0
    0|0
  • sadece bayanlara ise istediğini giyebilirsin sorun olmaz, ama erke karışık ise tayt giyme sakın

0|0
    0|0
  • terleten eşofmanlar var iyidir ;)

0|0
    0|0
  • havlu duş jeli sampuan ıslak mendıl su esofman ya da tayt vs..

0|0
    0|0
  • şalvar giy tayt giy sana kalmış bi,şeyi nasıl yorumlayım

0|0
    0|0
  • Kilo evrmek için naylon eşofman giymeye çalış biraz sıkı olsun , zayıflamak için de çok önerim var

0|0
    0|0
  • en büyük hayalim, incecik içini gösteren ve daracık taytlar giymiş güzel kızların olduğu bir salonda tek erkek olarak çırılçıplak üzerimde hiçbirşey olmadan spor yapmak:))

ağırlık yaparken bacaklarım 45 derece açıkken ve duşta bana neler yapılmasını istediğimi yazmıyorum buraya:))

istiyorsanız yorum serbest:)))

0|0
    0|0
  • tayt sadece filmlerde giyilir önce uzunkoluyla başla ısındıkça kıyafetlerini inceltirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben tayt giyiyorum genelde ama sakın açık renk tayt t shirt seçme. Gri, beyaz t shirt giyme terlediğin zaman çok belli olur kötü gözükür. Genelde spor salonlarında havlu olur ama sen yine de götür yanında sonuçta herkes kullanıyor mikrop kapabilirsin. Spor çıkışında giymek için de çorap iç çamaşırı ve kıyafet al bana kalırsa spor sütyeni al sporda giymek için hem rahat edersin hem de hergün spora gideceğin düşünülürse sütyen yetiştiremezsin. Suyunu da yanına almayı unutma spor salonunda suyu üç misli satıyorlar :D

0|0
    0|0
  • Tayt giyersen daha rahat olur,bir t-shirt giyersin.

Nikeden al bunları orda güzel takımlar var atletizm branşı için o kıyafetleri al.

0|0
    0|0
  • tabıkı uzun tayt kullanılmamaış spor ayakkabı ve kısa kollu tsört terlıyosun hareketlerden

0|0
    0|0
  • eşofman giyilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...