Kadınların nüfüsundaki artış oranı ('.')

yahu bu yenı dunya duzenı bız erkeklerı stres ıcın de bıraktıgında y kromozomları fazla yer bulamıyormus sanırım..ztn cevrenıze de bakın dogan cocukların cogu kız...

bunlar yaklasık 50 sene ıcerısınde bızdencookk daha fazla sayıya gelıp, bızı azınlık konumuna dusurecek ve yuzbınlerce yılın acısını bızden cıkaracaklar dıe endıse etmıo deılım acıkcası ('.')

benım gıbı dusunen var mı ?

• Kızlar candır...yeterkı varolsunlar
    100% (2)100% (3)100% (5)Oy Ver
  • Erkeklere kıyamazlar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu konuda endıselıyım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Umarım o gunlerı gormeyız
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kadın kadın kadın kadın...nefes alsın yeter ('.')
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sperm kalitesiyle alakalı bir durum,babanın spermleri kaliteliyse erkek çocuk kalitesi ve sayısı düşükse kız çocuk oluyo,bu da tamamen iiyi beslenmeyle alakalı (ama bir kaç kuşaktan bahsediyorum) doğal besinler azaldıkça,GDO ve hormon ve fastfood arttıkça kalitesiz beslenmeden kaynaklı sperm kalitesi düşmekte ve doğan bebeklerin çoğunluğu kız olmakta.tüm uzman görüşleri bu yönde ,yani biraz daha sabredersek ileride kızlar teklif edecek ,bu bilimsel olarak kanıtlanmış bişi sabredin yoldaşlarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızım olma olasılığının fazla olduğu için mutlu oldum. :D

0|0
    0|0
  • Kızlar candır...yeterkı varolsunlar

0|0
    0|0
  • tezin yanlış, otur baştan yaz

0|0
    0|0
    • sana bırı saatın var mıdıe sorunca sen evet var mı dıyorsun yoksa saatı mı soyluyorsun?

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet kadınların nüfusu artıyor erkeklerin nüfusu yavaş yavaş azalıyor.

0|0
    0|0
  • yanılıyorsun arkadaşım dünyada erkek nüfusu kadın nüfusundan daha fazla ve türkiyedede aynı durum söz konusu.

0|0
    0|0
    • ılerıkı 50 yıldan bahsedıyorum..suan dogan cocuklara da baksan hep kız doguyor ! stresslı ortamlar spermlerı etkıledıgı bır gercek, neresı yanlıs

• aslında kadın nüfus erkek nüfusdan daha fazla olması gerekiir.yani normali bu aslında doğaya bakarsan da bunu görürsün hem 50 sene sonraki durumu düşünme şimdiki erkeklerin halini düşün=))

• Ne güzel işte kanka sap sap takılmak daha kötü ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...