Kasımpaşa'nın çıkışını nasıl buluyorsunuz?

Süperligde flaş takımlarından kasımpaşanın konumu ve futbolunu nasıl degerlendiriyorsunuz?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen kasımpaşa trbiününden biri olarak söylüyorum ki , formayı cıkart 3 büyüklerin formasını giydir aynı oyuncularla şampiyonlugun en büyük favorisi olur bu oyuncular ... gerçekten çok iyi bir takımız ileride sıkıntı cekmıyoruz inşallah böyle devam eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence kasımpaşa cidden iyi bir takım

Paşar Avrupa'ya gidelim diye ellerinden geleni yapıyorlar kaliteli ve zorlu bir takım ama yenilmez diye bir durum yok.

Fakat Türkiye Kupasında elenmelerine bir anlam veremedim.

0|0
    0|0
  • iyi oyun oynuyorlar

0|0
    0|0
  • bu sene ikinci olurlar tabi fenerbahçede birinci

0|1
    0|0
  • kasımpaşa geçen seneden iyiydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• akpden once kasımpasa dıye bır takım yok neredeyse,akp den sonra lıglerı ucarak gelen bır kasımpasa,tesadufunde boylesı:))

1|0
    0|0
  • İkinci periyot başlayınca söner gibi tahminimce :)

0|0
    0|0
  • ekstası ıcmıyoruz ekstası satmıyoruz

0|0
    0|0
  • fenerbahçe şampiyon olur kasımpaşa 2.olup clye gider.

0|1
    0|0
  • Şampiyonluk ta bu hafta başbaşa kalacağız Kasımpaşa ile oyuncuları çok iyi Oscar.babel bu ligte bütün takımlarda direk oynar

0|0
    0|0
  • kasımpaşanın tesisleri türkiyede sayılı tesislerdendir herşeyi sağlanmaktadır maddi açıyı kasdediyorum özellkle iktidar desteklidir kasımpaşa çıkışını sürdürmeli lige keyif vermelidir

0|0
    0|0
  • maç özetlerini izliyorum. çok iyi oynuyolar. scarione, babel, adem büyük falan baya iyi kadro kurmuşlar.

0|0
    0|0
  • kasımpaşa iyi top oynuyor carloslu sivasta aynı şekilde iyiler

0|0
    0|0
  • kadroyu çok iyi kurdu arkasıda sağlam devlet destekli daha ne olsun

0|0
    0|0
  • kasımpaşalı golleri maşalı buluyorum:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...