Sizce bunu görmesi gerekir mi ne yaşattığını bilmesi ?

yıllarca bir aşkı bekle ve o aşk kapını çalsın içeri buyur et sev seviş benimse dünyadaki o büyük aşkı yaşayanlardan say kendini

çok sev ama huzur bulama onun olmadığı zamanlarda huzur bulama ! ve o bunu anlamasın zaten ne mümkün ki onun bişeyi anlaması.

kader ayırsın yollarımızı ben buna rağmen deli gibi sev sev sev ! Sonrasında onun gözünün başkalarını gördüğünü flörtünü gör !

Allah sanki cehennemden bir narı ateşi üstüne bocalamışcasına yan! yaşamak duygular değil sadece yandığını hisset günlerce !

Öyle bir yan ki canından çok sevdiğini sende yakmak iste becereme ! ama becereme !

yakmayı denediğin zamanda şunu farket onun gibi sevmediğini !

Dünyada hiç bir erkek ne onun gülüşünü ne onun bakışını ne onu ya onun yerini tutamıycağını gerçekten kör kütük

leyla gibi aşık olduğunu !

Gün gelsin yüreğimi sızlatan o gözler bana baksın yanan canımı yaksın ama hem ilacım hem yaram olsun bekermiydim sanıyosun !

ben içimi sızlatan gözlere nasıl derdim senin canını yakmak istedim diye !

Nasıl derdim benim aşkım gerçek bir aşk ama !

ama bende canını yakmak istedim !

diyemedim kötü hiç bir şey de yapmadım ama canını yakmak istedim ben istedim onu canımdan öte tuttuğumu !

bu ne aptallıkmış ki canımı sıcağı sıcağına yakarken yanarken düşünemedim onun canını yaktığımda benimkinin daha da yancağını !

Beni öyle aptal etti ki benim saf temiz hayallerimi tek bir sözüyle bitirdi !

Beni öyle yok etti ki umutlarımı geleceğimi çaldı adice hemde çok adice !

Beni dünyadan öyle söküp attı ki benim ne gelinlik nede çocuk hayalim kaldı !

İstediğim tek şey sevdiğimle ufak bir dünyaydı Allahıhım ! ne istedim ki ben senden onu tnımadan önce bile ben onu diledim !

bu zamana kadar hep onu dilemedim mi ? Başka ne istedim ki ben senden !

dünyevi bişey mi istedim? Sevdiğim yanımda olsun istedim sadece neden?

Neden yarabbim o insan nasıl böyle çıkabildi neden

ben bunu mu hakettim ! ben onu senden çok sevmedim ki aldın elimden ben onu seni sevip sana inandığım için sevmedim mi !

Peki şimdi ne olucak yaptıkları yanına kar mı kalıcak ?

Acılarımla mı yaşatıcaksın beni bir ömür boyu :'(

sadece ilkim sonum olsun istedim sadece sevdim ben ne yaptım ki böyle öldürücü sözler işittim ondan nasıl iftira etmeye dili varabildi !

Benim gönlüme onu koyan sensin şimdi yardım et Allahım bana tek sen yardım edebilirsin

Yalvarıyorum yarabbim yardım et :'( ne yemek yiyebiliyorum ne ibadet edebiliyorum kendimden geçirdi beni bu acı !

saat 5 : 30 şu okunan

şu mübarek ezanların hürmetine yalvarırım yardım et

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ya allah için senin gibi kızlar bizi needen bulmaz soruyorum ? gider öküzleri seversiniz kb biraz argo oldu ama

0|0
    0|0
    • :( ben bu yaşıma kadar hiç kimseyi istemedim hayatıma sadece bir adam giricekti oda eşim olucak insandı ben onu o sandım nasıl yanılmışım ben onunla kuduğum hayalleri nasıl olurda bir başka insanla yaşıyabilirim ki :( napıcam ben şimdi :(

• ben her gece burdayım istediğin zaman konusurum ayıp ediosun

• arkadaşım olmadıgından mesajına da cewap weremedım haberın olsun

Erkekler Ne Diyor 4

• Cok zor bir durum seninkine benzer şeyler bende yaşıyorum insanlar hep çok değer vereni onun için canını vericek hiç uzmucek olanı değil acı crktireni imkansızı istiyo napabilirz bnde bilmiorm allaha dua diyorum hayirlisiysa bana vermesini onu değilse unutturmasini karsima iyi insanlar çıkarmasını istiyorum

0|0
    0|0
    • bak sen en azından unutmak istiyorsun başkası olabilir diyorsun ama ben diyemiyorum yapamıyorum :( bu nasıl bir his o bana hayatımda duyup duyabilceğim bna yapılıcak en kötü şeyleri yaptı ama ben hala onun şuan belkide üzgndür diye düşünüp üzülmesine üzüülüyorum ama ben asıl ben eridim üzüntüden ben onun umrunda bile değilim bu nasıl aşk anlamıyorum salakmıyım ben diyorum salak diyor etrafımdakiler ama engel olamıyorum ki

• sen gir bir siteye ses kaydı al tamam mı link olarak at bunu okumak gerçekten cok zor ya

0|0
    0|0
    • haklısın yaşamak daha zor

• yok yok yakmasın sen içmeye neden arıyosn galiba

• geç kaldın

• haknetmişsin neden dersen söylicem ?

0|0
    0|0
    • neden

• :) nasıl duygusuz olabilirm

• güçlü olarak gülmeye meyillenerek :)

• bilemicem şimdi