Okulda devamsızlık yapanlaar..

Uni ye gidiyorum ancak devamsızlık sorununu hep yaşarım sınavlara kasip geçmeye çalışırım. Var mı başka böyle olan, okulda bile yaz tatilini dusleyen. :)

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlarıma imza attırdığım için devamsızlık problemi yaşamadım hiç. sınavlara sadece sınav haftasında çalışıyorum, yeterli oluyor . fazlasına gerek yok. yaz tatilini şimdi bile yaşıyorum o yüzden :)

0|0
    0|0
    • Hadi ya bizim mevcut az ondan yapamıyorum hocalar cakar :) benim şöyle üç gün gidebiliyorum en cok.. bu yuzden hocalara yalvar yakae sinava girdiğim oluyor :)

• Yok işte diyorum ya sinif az hocalar anlıyor kim var kim yok :)

• yapcak bişe yok o halde. hocalarla aranı iyi tutacaksın :)

iyi ki öyle bir sıkıntım yok ya, şimdi halime şükrettim :D

Erkekler Ne Diyor 6

• biz vardık ama mezun olduk ,boşver devamsızlık yapma sonra hocaların peşinden koşup duruyorsun heba ediyorsun kendini

0|0
    0|0
  • 3 haftadır okulun kapısından adım atmadım arkadasalarım bile unutuo bzen farabiylemi geldin sen diyorlar sınavlar var bu hafta :( uzattıkda okulu hayırlısı be gözüm

0|0
    0|0
  • bennnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • olmayan var mı de istersen :) herkes düsünür bunu :)

0|0
    0|0
  • Çok rahatım ya :D

0|0
    0|0
  • başkasına imza attırırım sıkıntı cekmem :) hiç kalmadım NA bakalım kalcakmıyım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üniversitede adamı anında bırakırlar; nereye devamsızlık yapıyosun?

0|0
    0|0
  • son sınıf olduğum için hocalar çok takmıyorlar ama şimdiden yaz tatiini düşlerim okul ne zaman bitecek diye gün saydığım zamanlar bile oldu şu sene de bitse de kurtulsam sıktı oku oku 16 senedir ...

0|0
    0|0
  • Yaz tatili kadar olmasada devamsizlik oluyor ,malum mitingler gjkgkgkgk

0|0
    0|0
  • Şu özgürlüğü yaşayamadım lisede. Her öğretmen yoklama alıyordu lise gibi... Mecburen devamsızlık hakkımızı geçemiyorduk. Çok saçma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...