Insanların sizi anladığını düşünüyor musunuz?

Bilmez kimileri kıymetini göremez yaptığın güzellikleri.. sen koştukça önüne dizer engelleri bir kabahatin bin olur.. bakamaz kalbine göremez ruhunu bilemez.. anlamaz yüzüne gülenlerin aslında şeytan olduğunu.. kırılası tek kalp senmişsin gibi acımadan yıkıp geçer seni... korkma sen aynada bedenine değil ruhuna baktıkça.. Korkma onlar sallanırken sen dimdik durdukça... üzülme sakın yalnızlığınla kalsanda bilirsin tek başına doğup tek başına öleceğini...

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• varoluşun dibine vurmuşsun azize gecenin köründe :)

kişilği oturmamış çömelmiş insanlar yapıyorlar işte bu dediklerini

son cümlen kapanış cümlemiz olsun

üzülme sakın yalnızlığınla kalsanda bilirsin tek başına doğup tek başına öleceğini...

cayırt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bazen onlar anlamıyor,bazen ben anlatamıyorum...bazen anlaşılmaktan korkuyorum

0|0
    0|0
  • bir keresinde açılmaya çalıştığı kıza uzun uzun anlattım onu nasıl sevdiğimi kendimi hayattan beklentilerimi bir süre sonra kız kulaklığını çıkarıp efendim dedi ya yok bişey dedim. o gün bugündür herşeye herkese yok bişey diyorum ama çok şey var biliyorum.

0|0
    0|1
  • 5*

bakmakla görmek farklı şeyler..maddenın hakım kılındıgı bu dunyada ınsanlara kendını anlatmak çok zor..

*gözlerındekı huzne tahammul etmek, dinlemek, dokunabılmek umutlarına..görünüşünden,sahip olduklarından ayrı tutmak duygularını..özlemlerıne ortak olmak zor çok zor hemde...

0|0
    0|0
  • ben ınsanların benı anlayıp anlamadıklarıyla ılgılı deılım, hıc olmadım da?

onlar benı anlamıs anlamamıs muhım deıl,

ben hayatı ne kadar anladım, ne kadar soru sorcum, kacına cevap buldum..?

benım derdım kendımle , baskasıyla deıl..!

0|0
    0|0
    • sürekli iletişimin olduğu bir dünyada yaşıoruz... Kim beni ne kadar anlamış önemli değil diyip kenara çekilemez insan.. karşısındaki insanı hayatına dahil ediosa eğer ona bişeyler anlatması gerekio gibi düşünüorum... yoksa sen hayata durmadan sorular sor cvbını al uygulamaya koymadıktan sonra veya bunu paylaşmadıktan sonra sadece basit bir soru ve basit bir cevap olur...

• kendinle çelişkiye düşüosun ama kimseye kendimi anlatmak gibi bir çabam yok diorsun ama aynı zamanda gerçekleri insanların yüzüne vurmak hoşuma gidior diorsun... seni anlmasının çok önemli olmadığını düşündüğün birine gerçekleri yüzüne çarpmak ego tatmininden başka birşey değildir... soru sormak güzeldir buna katılıorum ama başka bir konu konuşulurken konun alakasız bir yerinde alakasız bir soru insanların tepki göstermesine neden olabilir (:soru sorarken zamanlamayıda iyi ayarlamak gerek bence

• benım maksadım onlara bır sey anlatmak deıl kı... kedı fare oyunu mısalı...dogru sorular sorarak kendı ıclerınde celıskıye duseceklerı durumları yaratıp bundan keyıf alıyorum sadece:)) ego da deıl bu, sadece hosca vakıt gecırmenın bır yolu... soruları nerede ve ne sekılde sorduguma ozen gosterıyorum... bunu yapamamıssam da ozur dılemenın erdemını sındırmıs bırı olarak o kozumu da gerekırse kullanırım:))

• aslında kimse kimseyi anlayamaz herkes kendi dünyasında kendi bakıs acısıyla yasar hayatını ...

0|0
    0|0
  • kendimi anlatırım gerisini akışa bırakırım eskiden çok zorlardım yanlış anlaşılmayım diye. Sanırım sosyal ve ekonomik statü yükselince artık sallamıyorum insanları ve tahammülüm de azalıyo

0|0
    0|1
  • evet beni anlıyorlar

cünki dinliyorlar beni sagolsunlar:)

0|0
    0|0
  • beni anladıklarını düşünüyorum ama hep yanlış anladıkları kanaatindeyim yani

0|0
    0|0
  • bilinecek bir kıymetim yok ama insanların beni anlamasını beklemiyorum

0|0
    0|0
  • Özellikle şu sıralar fazla konuşmuyorum. Feridun Düzağaç'ın bir şarkısında söylediği gibi "Ne konuşuyor bu insanlar ne kadar anlamdan uzak kelimeler anlamdan" diye bakıyorum, dinliyorum sadece.

Susmak çoğu zaman iyi geliyor. Zaten konuşsam da beni anlayacaklar mı ? Hiç sanmıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• "Nasilsa kimse kimseyi anlamiyor...uzun uzun susalim artik."

demis sair.

Katiliyorum.

0|0
    0|0
  • Anlamıyolar bende artık anlamaları için çaba sarfetmiyorum

0|1
    0|0
  • Anlayabilenler var, iyiki de varlar.

0|0
    0|0
  • Anlıyormuş gbi yapıyorlar çünkü.ben bile.anlamıyorum kendimi :D

0|0
    0|0
  • Evet,zaten anlayamıyana bir kez anlatırım sonra takmam bile:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...