Hiç öleceğinizi hesaba katarak geride hatıra bıraktınızmı?

Evet soru basit, öleceğinizi düşünerek hatıra bırakmayı düşündünüzmü. Örneğin ben; Sosyal ağ hesaplarım, Cep telefonlarımın pin şifreleri, Kredi kartları, Günlüklerimin bulunduğu bir sandık dolduruyorum. Yarın bir gün ölürsem insanlar bulduğunda düşüncelerimi bilmesi için, Ya siz?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Her an ölecekmiş gibi yaşıyorum aslında.. Düşüncelerimi yaşarken bilmedilerse ölünce de bilmelerine gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İçimi kararttın. :/

0|0
    0|0
  • Bence maddi seylerden cok manevi seyler onemli. mesela birisine cok kötü anında bir iyilik yapar yardım ederim ve ömrü boyunca unutamaz bunu.. veya aşık oldugum kişiyle yasadıklarım.. daha cok manevi açıdan,yaşarken dusuncelerinle etkilemek.ben böyle düşünüyorum :)

0|0
    0|0
    • Maddi gibi algılanmasını istemem, cep telefonu sosyal ağ gibi unsurlarda bana dair çok fazla maneviyat var gibime geliyor :)

• Ben öyle bir şey yapmam.

Ölmeden önce o sosyal ağlarda silmem gereken bir ton şey olur kesin :D

0|0
    0|0
  • Fotoğraflar videolar falan var ya onlar hatıra işte bir de yaşadıklarımız. :D

0|0
    0|0
  • ilginç,gzel ama.hayatını da bu bilinçle yaşıyorsan daha güzel.ama hiç böyle bişi aklma gelmedii.

0|0
    0|0
    • Evet bu biçimde, çünkü hayallerim hedeflerim, bu dünya açısından olmasını temenni ettiğim o kadar şey var ki, ömür yetmeyedebilir. ama en azından vasiyet yeter :)

• bu doğruydu, tebrikler ve teşekkürler :)

• Hayır düşünmedım hiç

düşünmüyorumda.

0|0
    0|0
  • ölmüşüm banane geriden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evrenin sırlarınımı çözdün kardeş ne düşüncesi bunlar lgşsis

cayırt

0|0
    0|0