Düz Yazı gibi Hayatı'm

aynen düz yazı gibi hayatım , bakıyorumm oda benım gıbı yanlız n;vizelere calısıyordum gene bir hüzün bastı beniii, neden beni insanlar tipim yüzünden sevmedi , yakısıklı olmadıgım ıcın cekici olmadıgım ıcın , ne bilim saysam belkide cıkar , niçin böyle saf temiz kalpli iyimser biriyim merhametliyim , ınsanlara yardım etmek ıcın Dr olmayı tercıh ettım o derece , ama gel gelelim bir tane bile gönülden seven olmadı , insanlar eşit haklara sahiptir her zaman ama hiç eşit güzelliğe sahip degiliz , kimileri cok gusel kımılerı cirkin ( böle ayrım yapanlar oldugu ıcın soluorum , sakın bole bıse yok demeyın var cunkü ) yani bu devirde güzel insanlar daha cekici , yanılıyormuyum sızce ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• boşver önce kendini sev tip fizik karakter hikayedir insanlar nasıl bakarsa öyle görürler inanmak istediğini sever ve geneli kendi fikirlerine göre hareket eder ön yargıları vardır at gözlükleri ile bakarlar kalkıp onlara ayak uydurmaya calısma kendini bil gerisi gelir

0|0
    0|0
    • öyle yapıyorum ama insanın kalbi bazen cook acıyor ister istemez ama bu insanlık için Dr olmayı istedim yardım etmek için ama bu devrin insanları ayrım yaparak yardımı hak edıyormu ikilemde kalıyorum abi . . .

• abi bide şu var , bazen kendıme dıyorum neden güzel degilim , allahım benı neden boyle yarattın beni diyorum , tabi yanlış bir tutum bu , ben ne yapmalıyım ?

• tabi yanlış aslında tip degil karizmatik olmak önemli yaşın itibari ile belki tarzını karakterine uyduramamış olabilirsin bu yuzden aynada bakarken begenmediğin için dışarda da bunu ruh haline yansıtabilirsin haklısın zayıflık şişmanlık fiziksel goruntu onemli spor yap iyi bir vucut cogu eksigi kapatır ve bakımlı ol sen pozitifleştikce cekiciliğin artacak

Yükleniyor...