Beyle bi' erkek için yorumunuz ne ola?

Kızlar şimdi empati yapın:

Okulda sizden çok hoşlanan bir çocuk var. Siz de bunu biliyorsunuz. Sonra o çocuk size açılıyor ve siz de sevgiliniz olmadığı halde "sevgilim var" diyerek yalan söyleyip çocuğu reddediyorsunuz.

Aradan 2-3 hafta geçiyor ve o çocuğun sınıf arkadaşlarından biri size çıkma teklifi ediyor. Siz de kabul ediyorsunuz ve sevgili oluyorsunuz. Bu size ilk çıkma teklifi eden çocuğun kulağına gidiyor tabii. Ve onun bu durumdan dolayı çok üzüldüğünü öğreniyorsunuz bir şekilde.

Siz sürekli sevgilinizle bahçede ve okulda dolaşıyorsunuz. Tabii bunu o reddettiğiniz çocuğunda gördüğünün farkındasınız. Artık çocuk sizi gördüğü zaman surat asıyor. Herhangi bir yerde karşılaştığınız zaman sizi takmamak için kasıyor ve size karşı öfkeli ve kırgın olduğunu hissediyorsunuz. Size karşı hala bir şeyler hissettiğini ama size sinirli olduğunu da biliyorsunuz.

Böyle bir durumda bu çocuk hakkındaki görüşünüz ne olurdu? Davranışınız ne olurdu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• eğer sevgilim var dediyse zaten nezaketen demiş belliki.kırılacak küsecek bişey yok,istemiyorsa zorla olmaz.

0|0
    0|0
    • Ben ne düşünürsünüz dedim gelen cevaba bak :D Soruya cevap lütfen.

• eğer o şekilde reddettiysem ve başkasını kabul ettiysem o çocuğa ayıp olduğunu düşünürüm ama yapacak bişey yok karşılıklı sevgi makbuldür.arkadaşım sende sevdiğin kişinin seni sevmeden çıkmasını istemezdin öyle değilmi?

Kızlar Ne Diyor 1

• Onun hakkındaki görüşümü zaten ilk çıkma teklif ettiğinde redderek cevabımı vermiş oldum.

Hoşlanmadığım için kibar bir dil ile reddetmişim.Artık başka türlü davranamam.Zaten çünkü tek taraflı bir hissiyattı,derim.

Yani bence sizde fazla kasmayın, surat yapmayın.Üzülmeyin.Kız sizi kibar bir dil ile reddetmiş. Somurtmanın kimseye faydası yok.Sadece üzülürsünüz.Demek ki sadece siz hoşlanmışsınız.Boşverin, yapacak fazla birşey yok.

0|0
    0|0
    • O anlamda ne düşünürsünüz demedim. Pfff, anlatamıyorum galiba. Aşık olur muydunuz demiyorum. Cinsel düşüncenizi de sormadım. Çocuk hakkında kişilik olarak ne düşünürdünüz diye açayım mesela. Pipi veya kuku yok sorumun içinde.

• Bende zaten öyle birşey ima etmedim ki; tanımadığım bir insan hakkında yorum yapmaktan kaçınan biriyim fakat en azından kıskandığını düşünürüm o kadar...Kişilik bu soruda biraz yersiz gibi sanki, çünkü sizi tanımadan o kızın sizin kişiliğiniz hakkında bir yorum yapabileceğini sanmam.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...