Kapat

Ahmet Batman'ın kitaplarını okudunuz mu ?

Ahmet Batman'ın Soğuk kahve ve Sabah uykum kitaplarını okudunuz mu ? Nasıl kitaplardır ?

Fikirlerini paylaşan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Kimse okumamış anlaşılan bari cevabı da ben vereyim okumayan arkadaşlara yardımcı olsun :) Bir arkadaşım okumuş kitapları ve çok övdü hatta evliliğe sıcak bakmayan bir tiptir kendisi keşke Ahmet Batman benim yaşımda olup, tanısaydım onunla evlenirdim heralde diyecek kadar etkilemiş :) Özellikle kız arkadaşlarının çok hoşuna gittiğini söyledi. Galiba bana çok uyacak bir kitap değil ama yinede okuyacağım.

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Güzel soru olmuş bende yorumları bekliyorum.Her yerde bu kitapların ismini duyuyorum merak ettim almak istiyorum..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Okumadim ama cok duydum artik okumaya karar verdim hemen gidip kitaplarina bakacam :D ama ahmed günbay yildiz in kitaplarini cok okudum :D

0|0
    0|0
  • okumadım ama facede kitaptaki hoş sözlerin fotoğrafını paylaşıyolar bakıyorum okumuş kadar oluyorum :D

0|0
    0|0
  • link bu paragraf Sabah Uykum kitabından.. Tek paragraf bile kitaptan soğutmaya yetti beni, 16 yaşındaki depresif oğlan gibi cümle kurmuş

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...