Babanızı hiç ağlarken gördünüz mü..?

Ben görmedim... Aklınıza gelebilecek her duygu ifadesi ile gördüm... Ancak ağlaması müstesna... (bir de bıyıksız halini 13 yıl önce bir seferliğine kestiğinde görmüştüm... Daha da görmedim... :) )

Ancak, kendisinden duyduğum kadarı ile hayatta 3 defa ağlamış: İlki babasının akciğer kanseri olduğunu öğrendiğinde (bu 36. yaşına tekabül ediyor), ikincisi babası öldüğünde, üçüncüsü annemle telefonda konuştuktan sonra babamın sinirden bir hışımla telefonu kapması ile benim yüzüne kapatmamın bir olduğu an...

0|0
30|10

En İyi Kız Görüşü

• Ben gördüm, hem de bana sarılarak ağlamıştı. Babaannem çok rahatsızdı. Ölüm riski çok yüksekti. Her gece iki kişi yanında kalırdı, bir gece annemle ablam hastanedeyken, ben babamla konuştum onu rahatlatmak için ve babam bir anda ağlamaya başladı, 'Annenin kıymetini bil kızım!' dedi. Ölsem unutmam o sahneyi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Gördüm. Amcam öldüğünde, halam öldüğünde, diğer amcam öldüğünde. Bazen de onları hatırladığında, gardaşlarım der ağlar ama çok değil; gözlerinden sakince yaş akar.

0|0
    0|0
  • 3 sene önce maddi anlamda kendini zorlayan bir dönemdeyken çok duygusal bir moddaydı. O dönemde bir defa o kadar eften püften bir meseleden küsmüş ki bana, küstüğünü bile farketmemişim, Farketmediğim için akşam eve geldiğimde sarıldım öylesine ki hep yaptığım şeydir aslında, orda ağlamıştı babam benim gördüğüm bir tek, çok şaşırmıştım.

0|0
    0|0
  • annesi,babası öldüğünde bile görmedim :(

0|0
    0|0
  • gördüm ben babamı ağlarken

benim 19 mayıs gösterilerimde ağlamıştı

bir de kuzenim öldüğünde ağladı,köpeğimiz ölünce ağladı bir de

her zaman da benimle ilgili gelecekle ilgili şeylerden falan bahsederken gözleri dolar hani evlenip gitme gibi bişilerden konuşurken falan

0|0
    0|0
  • En ufak duygusal seyde aglar.Hic bana cekmemis

0|0
    0|0
  • Babaannesi öldüğünde görmüştüm küçüktüm o zaman.En son benim düğünümden bir gün önce gece saatlerce konuşmuştuk gözleri dolmuştu canım benim..

0|0
    0|0
  • Bir filme ağladığını hatırlıyorum ama filmi hatırlayamadım.

0|0
    0|0
  • Babalar ağlar mı hiç?

Benimkisi hiç ağlamadı.

0|0
    0|0
  • babaannem öldüğünde görmüştüm ağlarken. bırdaha da görmeyı ıstemıyorum

0|0
    0|0
  • Görmedim,dayanamam.

0|0
    0|0
  • Kendisini bile göremedim ki ağladiğini göreyim... :(

0|0
    0|0
  • Görmedim bende

0|0
    0|0
  • Evet bir hastasını kaybettiği zaman

0|0
    0|0
  • hayır..

0|0
    0|0
  • Gördüm, babannemin cenazesinde naaşın gözlerine toprak koyarken ağladı.

0|0
    0|0
  • Görmedim Allah göstermesin de dayanamam. Bıyıksız halini de eski fotoğraflarından biliyorum :)

0|0
    0|0
  • Gördüm alkollu oldugu bir zamandi

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim. Tuhaf

1|0
    0|0
  • benim babam duygusal biraz, görüyorum yani

0|0
    0|0
  • Evet gördüm

0|0
    0|0
  • görmedim.

0|0
    0|0
  • hayır .

0|0
    0|0
  • cok gördüm ben

0|0
    0|0
  • çok duygusaldır filme bile gözleri dolar

0|0
    0|0
  • Dedem ölünce gördüm ağladığını. Onun ağladığını görünce ömrümden ömür gitti. Mümkünse ağlamasın canım babam bir daha.

0|0
    0|0
  • ağlamayı değil ağlatmayı sever o hain :(

0|0
    0|0
  • yaşladnıklarında daha çok ağlıyolar o zmanlarda gördüm

yanlız senn 3.sü ne oluyor senn yüzüne kapaman ne açıklayabilir misisn ?

0|0
    0|0
  • Görmedim.

0|0
    0|0
  • Evt gordüm amcam ve kuzenim vefat etiginde gordum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben Görmüştüm Dedemin Yani babasının Bir Bayram günü biyin kanası ile hastaneye kaldırmıştık odada kalırkan 2. gününde hastende yangın çıkmıştı gözümüzün önünde onu kayıp ettik

0|0
    0|0
  • iki sene önceki sorumun araklandığını görüyorum genç link

0|0
    0|0
  • Görmedim, artık göremem de..

0|0
    0|0
  • Dedem öldüğünde ağlamıştı. Daha önce hiç ağlamamıştı. Ya da ben görmemiştim. "Erkekler ağlamaz diye bir şey yok" diyordum. Ta ki babam ağlayıncaya kadar. Gördüm ki erkek ağlayınca verdiği güven duygusu, sahip olduğu gücü yerle bir oluyor. Ve anladım ki erkekler, çevresindekilere aciz görünmemek için ağlamazmış...

0|0
    0|0
  • hiç görmedim.

0|0
    0|0
  • adam gülmuyorki ağlasın amk

2|1
    0|0
  • gördüm kalp ameliyatından çıktıktan sonra

0|0
    0|0
  • Amcam ve halam vefat edince agladıgını görmüstüm.

0|0
    0|0
  • beni havalaninda ugurlarken aglamisti tek orda gordum

0|0
    0|0
  • ben bir defa gördümm hayatımda ılk defa o kadar hüzünlendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...