Üstün zekalı olabilir miyim sizce?

Merhaba arkadaşlar ben zeki oldugumu düşünüyorum bana ukala falan da diyebilirsiniz ama, bunun belirtileri de kendimce var.Ben lise son sınıftayım öğrendiğimiz şeyleri sürekli sorguluyorum arkadaşlarımın düşünemediği şeylere takılıyorum derin düşünüyorum.Tabi hocaların hepsi de genelde sorularımı ya anlamıyor ya da cevap veremiyor ben bu durumdan cok rahatsızım.Çabuk sıkılan bir insanım.Siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir tabi de neyi sorguladığına bağlı.

0|1
    0|0
    • Mesela arkadaslarım hoca formülü verince tamam diyo cözmeye calısıyor.Ben o şeyin gerçekte nasıl calıstıgını ve yapısını nerelerde kullanıldıgını merak edip sorguluyorum

• her formülün açıklamasını size yapmazlar; zira siz lisesiniz.. Üniversitede oluyor o ispatlar; ve inan sıkıcı şeyler.

Bilemedim bu zeka belirtisi olmasa da senin uyanık ve öğrenmeye yatkın biri olduğunu gösterir.

• Haklı olabilirsin.Yorumun için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 6

• hani genel lıseli profiline baktığımda senin normal zekalı kalanın gerizekalı olduğunu inannıyorum :P

0|3
    0|0
  • küçükken ben de kendimi özel sanırdım :(

1|1
    0|0
  • Nasıl yani ? Mesela bir fizik formülünün nereden geldiğini merak etmek gibi birşey mi?Böyleyse normal.Benden 1 yaş küçük kardeşimle aynı sınıftaydık o sürekli formüllerin nereden geldiğini öğrenip mantığına yerleştirip soruları çözmeye çalışırdı.Bir arkadaşım daha var üniversitede o da aynen öyle.

0|0
    0|0
  • olma mi dedik.

0|0
    0|0
  • Otistiksindir belki de.

1|0
    0|1
  • canım snde olan bndede var merak etme yalnız deqilsin ..dd üstün zekalılıkla alakası old sanmıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olsan burda olurmuydun ? :)

2|1
    0|0
  • kanka git uyu git iyi gelir

2|1
    0|0
Yükleniyor...