Eşim arka masadaki kadından gözünü alamıyor, nasıl davranmam gerek?

biz yeni evliyiz bende çok güzel bir kadınım... eşim de ben de sevdiğimiz için evlendik... ama bekarlığı benden önce çok hareketli geçmiş ve erkek arkadaşlarıyla çok kadın kız muhabbetine giriyor.

sevgililer gününü için beni yemeğe götürdü... arka masamızda koreli bir grup oturuyordu karma ama bir hatun vardı aralarında eşim sürekli ona baktı yemek boyunca sonra onlar kalktılar ve kadın giderken döndü bana baktı.. inanılmaz gururum incindi bunu eşime hissettirmedim... bunu neden yaptı neden bu gibi şeyleri düşünmüyor neden kendini alamıyor anlamış değilim... çok üzüldüm gururum çok incindi.

eşim güzel kadın görünce gözünü alamıyor... nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum ama eşimden nefret etmek üzereyim lanet olsun neden evlendim diyorum... sizler ne düşünüyosunuz bu durumla ilgili?

Güncellemeler:
evet arkadaslar esıme bır kavga sırasında bu konuyu actım bagırıp cagırmaya basladı ve benım hasta oldugumu dusunuyomus...sevgımın azalmasına sebep oluyor gururumu ıncıtıyorr...sonu ıyı ye gıtmeyecek henuz 7 aylık evlıyız ama ondan nefret etmek uzereyım...

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

• eşine söyle bekar hayatını hemen unutsun

2|1
    0|0
    • soyleyınce kötü oluyorum nasıl anlatacagımı bılemedım bı kac kes dıle getırdım ama nekadar saygısızca bı durum kadın bana donup baktıgında hıssettıklerımı anlatamam...ona soylesem bunu sen hastasın ben oyle bısey yapmadım dıyo...

• kız sana dediki kocana sahip çık aklını başına alsın :) kocanda kendini toparlasın bıraksın geniş gözlü olmayı

Erkekler Ne Diyor 8

• Bizler bazen kuruntu yaparız. İki planı birleştirip ondan kendimize göre anlam çıkarırız. Belki sen öyle zannetmişsindir. Belki kıskançlığın mantığını ele almıştır. Ve o vesvese seni böyle düşünmeye itiyor. Ha eğer gerçekten öyle bir şey olduysa ve bunu her zaman yapıyorsa bu sorun tabi.Hele de güvenmiyorsan kendisine, kurar kurar üzülürsün...

0|0
    0|0
    • hiç mutlu değilim ona hıc guvennmıyorum...

• Üzüldüm kardeş senin yerine. O yüzden cidden harala gürele evlenmemek lazım. Özellikle karakteri oturmuş insanlar seçmek lazım. Dürüst ve güven..Yoksa zından olur hayat...boşuna korkmuyoruz evlilikten biz:)

• kesinlikle haklısın işte toplum baskısı yuzunde evlendım ben sevıyordum evet ama flort etseydım yasasaydım bırlıkte nolurdu sankı baksaydım bı evlenılırmı dıyee ama aynı evde yasamayınca anlasılmıyomus derlerya benım esım evde cok ıyı cok ılgılı cok nazık ama dısarda kendını kaybedıyo sankı benım yanımda olmaktan rahatsız...nasıl anlatabılırım ona

• valla durumuna üzüldüm. Eşinle otur karşılıklı konuş bunu bence. Çünkü sen tepkini koymazsan daha fazla cesaret alıp daha kötü şeyler de yaşayabiirsin. Büyük İhtimalle eşin bekarken sürekli hareketli olduğundan bu işi alışkanlık haline getirmiş olabilir. Yani gözü doymuyo olabilir. Ama seni gerçekten seviyorsa sen onunla konuştuğun zaman aklının başına gelmesi gerekir. Bunun sonucundada senden özür dileyim bir daha bu işi yapmaması gerekir. Eğer sen konuştuktan sonra da düzelme yok hala aynı ise bence daha fazla işi sürdürmeden boşanmanı tavsiye ederim. çünkü çok mutsuz olursun ilerde.

0|0
    0|0
  • Tepkisiz kalmamalısın

0|0
    0|0
  • ablacım sende onun gibi yap bakalım nasıl hissedicek beyfendi aklı başına gelsin böyle durumlarda misilleme yapmak karşı tarafa iyi bi ders oluyor

0|0
    0|0
    • onun hakkında cevresının kotu dusunmesını ıstmeıyorum ayrıca bılıyosunuz kadın yapınca baska bısey denıyo...

• Tamam insan guzel gorunce bir bakar ama doner onune. Evliyken kari kiz muhabbeti ne yahu?

0|0
    0|0
  • göz çapkınıdır

0|0
    1|0
  • ozaman terketmelisin onu

0|0
    0|0
  • başlığı okuyarak cevap veriyorum :))

Eşinle senin arandaki sorunları kimseyle paylaşma fazla bence :)

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bakmasında hiçbir sakınca yok.

Bunun sizi sevmesiyle hiçbir ilişkisi de yok...

Bu konunun üzerine düşmeden devam edin.

Hala sizinle birlikte değil mi, sonuca bakın...

0|0
    0|0
  • Eşin kadına bakarken kadını git masaya davet et.

Sonra çık git.

Senin koca bildiğin saygısız tepkini anlayacağı dilden yap.

Seni güzellik değil ama belli ki başka anlamda eksik görüyor.

Ben olsam pet şişeyi kafasına sallarım

ama bana bakma ben dengesizm :d

0|0
    0|0
  • O bakarken ben rahatsız etmiyim diyip kalkıp giderdim ben olsam. hatasını anlaması lazım. kendi kendini üzmekle olmaz bu iş. sen bakmıyosan oda bakmıycak o kadar sonuçta evli adamsın. ben olsam onunla konuşurdum.

0|0
    0|0
    • o zaman da sorun cıkaran kadın oluyorum benımle bırsey yapmak ıstemıyormus onu huzursuz edıyomusum...

• boyle gıderse ayrılırım ama hata yapmaktan korkuyorum egomu sıfıra ındırecek özguvenımı yıtırmek uzereyım ...cok uzluyorum

• sakın bunu yapma. kendini düşün.

• Yanlis anlasilma olmadindan emin isen bi süre gözlemyerek yerinde ne ve niye yaptini sora bilirsin.

0|1
    0|0
  • gözünü çıkarydın herifin

0|0
    0|0
  • Bardataki suyu yüzüne çarpsaydın, bi açılırdı kendine gelirdi adam.

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versin..Tepkini sakin bir şekilde belli etmelisin ama işin zor!

0|0
    0|0
  • belki şaşıdır kocan?

0|0
    0|0
  • sustugun ıçın bunu yapmaya devam edıcek ınsanın yuzune vurmazsan ayıbını marıfet sanar

0|0
    0|0
  • Onu uyar kendine gelsin yoksa hayat senin için çekilmez olur.

0|0
    0|0
    • sorun cıkaran kadınım ben o zaman zehır oluyo ılıskımız susuyorum artık

• Ne kadar susarsan o kadar yapar. Eşisin sonuçta sen onun alttan alınamaz bir şey varsa ortada susulmamalı diye düşünüyorum. Sustuğun kadar acısını çıkarırsın da hem. Her haline yansır.

• cok soyledım ne kadar hassas oldugumu bılıyo ama devam edıyo engelleyemıyo herhalde kendını salak salak bakıyo

• Sende başkalarına bak hayatını yaşa . Git alddat... İş diye yurt dışına çık falan. egonu tatmin et.

ama eğer böle bı kız değilim diosan davul bile dengi dengine . yol ver gitsin ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...