Hiç konuşmadığınız ancak sürekli gördüğünüz bir insana aşık olursanız ne yaparsınız?

Okul, işyeri gibi aynı ortamda bulunduğunuz ancak hiç konuşmadığınız fakat çok beğendiğiniz bir insana nasıl yaklaşırsınız ya da ona ulaşmanın zor olduğunu düşünüp bu durumdan kendinizi kurtarmaya mı çalışırsınız yani hiçbir girişim yapmaz mısnız yoksa arada başka arkadaşlarınız ya da konuşacak konunuz olmasa bile yanına gidip tanışma isteğinizi ve ondan hoşlandığınızı belli eder misiniz? Bunu nasıl yaparsınız ?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Platonik aşkımla uzun vadede savaşamaz ve gidip konuşurdum.

Ben biraz haticeden ziyade neticeye bakanlardanım. Ve sürekli aşk için yanıp tutuşarak ama ona açılamaya korkarak kendime eziyet edip (ki kimilerine göre bu eziyet değil, aksine olgunlaşmak için olması gerekendir o başka) günlerimi boşa geçirmezdim.

0|0
    0|0
    • Bu bilinçli yapılan birşey değil, bir tercih değil... "Ben olgunlaşmak istiyorum, o halde platonik aşık olayım, açılmayayım da eziyet çekeyim" denilerek yapılmaz. Sadece, çeşitli engeller vardır, insanın elinde değildir. Hayatta 1 defa öğrenilmesi, yaşanması gereken bir süreçtir.. Bir kere o eziyet çekildikten, olgunlaştıktan sonra, tekrarına gerek yoktur. Zaten kimse tekrar yaşamak istemez bunu. Ve istese de yaşayamaz bir daha. Açılmayı, kendini anlatmayı öğrenir, sevmeyi öğrendiği gibi.

• Bir kere öğrendikten, yaşadıktan ve gerekli tecrübeyi/dersi/olgunluğu aldıktan sonra; tekrar başka bir platonik aşka kapılmak mazoşistlik olsa gerek, evet..

• tamam işte, öyle olmayı isteyenler de var. Her ruh kendi bacağından havalanır ne de olsa :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...