Mükemmel kadının tanımı bu mudur yani?

Bugün sana kusurlarımızdan bahsetmek isterim,kusur,kusurlar,kapatmaya calıstığımız o sonsuz duygular,hisler,hareketler,sözler,vücutlar,tenler.Kusur var mı sahiden?Mükemmellik var mı sahiden?Mükemmel insan…bu tanım var mı yahu?Hey siz bayım!Hey siz hanımefendi!Rastladınız mı siz bu mükemmel insana?Gördünüz mü onu,neye benziyordu,nasıldı tavırları,vücudu,sesi,teni,huyu.Nasıldı anlatabilir misiniz….

Mükemmel insan var mıdır bilmem.Ama kusurlarını kapatmaya calısan insan var,nereden mi biliyorum?Kendimden.

Kadın dediğin az konusur,kadın dediğin cok gülmez,kadın dediğin herdaim bakımlı olur,kadın dediğin az konusur öz konusur,kadın dediğin sacma konusmaz,kadın dediğin öyle bir giyinir ki herkes onun sahaneliğine bakar.Kadın dediğin vücudunun her kösesini acmaz giyinirken.Kadın dediğin küfür etmez.Kadın dediğin erkeğin pesinden kosmaz,aramaz.Kadın dediğin kosturur,erkek kadını arar.Kadın dediğin hergün dısarılarda gezmez.Kadın dediğin yemek yapmasını bilir.Kadın dediğin kültürlü olur.Kadın dediğin gizemli olur.Kadın dediğin bugünün o sanal sitelerinin herbirinde kendini göstermez,saklanır,gizlenir,merak uyandırır.Kadın dediğin kendisine sorulmayan soruya cevap vermez.

Bakın kendi kusurlarımı kapattım,nasıl olmusmuyum simdi mükemmel kadın bayım?Sevdiniz mi beni böyle?Sevilmeye layık buldunuz mu?Daha cok sevecekmisiniz artık beni bayım…

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biri de çıkıp dememiş ki "yaprak gibi olmuşsun amk"

Mükemmellik anlık bir şey. Hani böyle gülersin. İşte o anı dondurabilsen mesela. Ne de güzel gülmüştün. İşte o anın içinde mükemmelsin. Sonra o an bozulur.

Başkasının mükemmel hayalleri için yaşarken kayıp giden hayatlar. Üzücü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bana tarif ettiğin kişi itici geldi, hiçbir albenisi yok sıradan kızlardan hiçbir farkı yok klişeleşmiş varoşlarda yaşayan kişilerin düşünce tarzlarından serpmeler içeriyor tanımlarının bir kısmı :)

1|0
    0|0
  • Bayım dediğin için çok tatlısın öncelikle..Bu arada mükemmel olunamaz kimse olamaz :) Bİr yerde n fire verir elbette.Ayrıca bazı kusurlar insanları ayrıca güzelleştrir.Sakarlık mesela :) eski sevilim çok sakardı.Bİşey kırdığında falan o pimpirkklenirdi,saflaşırdı böyle çok hoşuma giderdi o halleri.Tabi en basit örnek bu :) Mükemmel ,insanı mutlu etmeyecektir aslında

0|1
    0|0
  • ben sevdiysem o kadın mükemmeldir hacı.onun mükemmelliğini maddelere indirgeyemem.komple hatun o:)

0|0
    0|0
  • Ben mükemmel kadını tanıdım ve bu özelliklere sahip değildi olmasıda gerekmez

Hayata dair kaygısı vardı her daim dünyaya süslü görünmekten sahte gülmekten erkek kovalamaktan çok daha önemli işleri vardı çok güzel gülerdi kadın heykel demek değildir

0|0
    0|0
    • cok daha önemli isler derken mesela

• Hayatın anlamını kavramak mesela

• Bulmus mu hayatın anlamını,sahsen aradım bulamadım varsa cevabın sayet bulduysanız memnuniyetle.

• böyle bir kadın maalesef günümüzde yok. taze bitti. laflada peynir gemisi yürümüyor arkadaşım...

0|0
    0|0
  • mükemmel insanmı varmış..sizi birinin sevmesi için tek bir neden saymadınız

0|0
    0|0
  • mükemmel insan yoktur , aşık olduğun insan kusursuz mükemmel gözükür .

0|0
    0|0
  • kesinlikle bak artık daha çok seveceğim seni ;) çok doğru yerden yakalamışsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...