Yeni tanıştığım biri sizce bu kşi ne düşünüyor ?

sizce ne düşünüyor bu kişi?

29 ekim gnü biri ile tanştım babamın tanıdığıymış ve babam tanıştırdı 28 yaşında falan. açıkçası ilgimi çekti o gün bayağı benle muhabbet etti ve en son ceketmi dşürmüşüm farketmedim o aldı verdi göz kırparak gülümsedi. bugün katıldığım toplulukta oda vardı. ilk içeri grdi beni gördü şaşırdı ve gülümsedi falan elimi sktı nasılsın dedi iyiyim sn dedim bnde iyym dedi sonra bayağı baktı falan glümseyrk ardından lavaboya gidecektim nereye kız dedi lavaboya dedim öbr taraftakini göstrdi herkesn kullandğna girmeme izin vermedi. br ara yanımdan geçyrdu kolumu tuttu saçımı okşadı omuzumdan aşağı dökülen kısmı ardından ablacım yaptı ablacım derken dedim glümsedi falan kağıt lazımdı dövmeyeceksen vermeyeyim dedi tamam xxx amca dedim amca derken yaptı derslerden açıldı konu vizeler ne zmn başlıyor dedi bugn dedim hayırlı işler yaptı yardım edilecek konu varsa yardımcı olayım dedi. sağol dedim okul nsl gdyr dedi geliyom gidiyom dedim tam İzmir ağızı yaptı gülümsedi yarın ne sınavın vr dedi söyledi işte uygulamalı mı dedi yok klasik dedim kolay gelsin dedi sonra elini kafama koydu

birşeyler mi hissediyor acaba yani çok değişik davranıyor anlayamadım

Güncellemeler:

babam aradı gel diye o sırada yanında da benmkisi varmş gelsin brlikte hallederz bnde onunla giderim dedi.büroya gittim direk yanyana idik kolunu omzuma attı kendine çekip sarıldı bna. dha sonra br yere gtmemiz gerekti brlkte gittik bn dün akşam işte dün akşam yoktun nedn gbilerinden hesap sordum cevapladı hepsni gayette hesap verdi ardından ankaraya gidecekmiş senide götürym yaptı yok saol ya dedim önüşte seneden br şey isteyecğm numaranı alablr mym ddm al tabi dedi lavaboya gidiyordum
gidiyordum kolidorda denk geldik yol verdi bnde saçımı savurdum geçtim maksat gıcıklık olsun dye gülümsedi cık cık yaptı bürodan çıkıyordum kapıya kadr geçirdi beni elini uzatmış farketmedim elimi havada bırakma istersen dedi glümsedim kusura bakma farketmedim dedim ardından bürodan çıkınca bna mesaj attım numarayı aldğmı babam blmesn lütfen dedim salak mıyım bn ordan öyle mi görnyrm dedi hayır estafurullah dedim salak değilim dedi aşk olsun canım ya öyle demek istemedm ddm sonra
kırdım seni sanırım özür dilerim dedim yok yok kırılmadım ama beni tanı diye dedim boşboğaz değilimdir dedi konu 2.isimden açıldı benim 2.adım xx bri dese dönp bakmam dedim bn derim deri dönp bakmam dedim bn dyeceğimde bakmayacaksın bakarsın ddi bakmam dedm bakarsn ddi

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Senın saclarına dokunması falan sankı bı ılgısı var gıbı. Baban acaba senı amacla tanıstırdı?

0|0
    0|0
    • herkesle tanıştım o gün onunlada tanıştım o gruptan yani özellikle onunla tanıştırmadı hatta en son ayak üstü tanıştm onunla

• ablacım yaptığnda bağırdım zaten ablacım derken dye :) anlamıştır sanırım :)

• gercı erkekler kardesı bacı olarak gördüklerınede ablacım dıyebılırler.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Hissetme olasılığı yüksek.

1|0
    1|1
  • ya alakasız ama merak ettim. hani herşeyi en ince detayına kadar yazmışsın ya. hadi denk gelse oda okusa yazdıklarını. hiç düşünmedin mi

0|0
    0|0
  • Sana karşı bir.şey hissettiği kesin

1|0
    1|1
Yükleniyor...