İnternetten Başlayan İlişkiler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

İnternetten tanıştığınız bir kişiyle ilişki yaşadınız mı ve bu nasıl bir ilişkiydi? İnternetten başlayan ilişkiler ve bu ilişkilerin kalitesi hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Kadın erkek fark etmeksizin ilişki kurma, ilişki başlatma konusunda internet çok tercih edilir bir hale geldi. Online flört üzerine yazılmış bir kitaba bile rastladım geçen daha çok erkeklere hitap etse de... İsteyenler linkten inceyebilir. link

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçeğin yerini tutmuyor ilişkilerin temelini sağlam atmak gerekiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Karşındaki düzgünse zaten ister reel de ister sanalda kendini belli ediyor..

Her şey insanda bitiyor..:)

2|0
    0|0
  • sonu yok. gerçi siteden siteye degişir.

0|0
    0|0
  • cok sevgilim oldu netle.guzel hersey iyi.

0|1
    0|0
  • insan daha güzel bir tanışma hayal ediyor ama işte sanaldan da olabiliyor yeter ki hayal kırıklığı olmasın buluşunca

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana diyim bir 10 seneye gerçekte tanışmak diye bir şey kalmayacak tüm ilişkiler internet üzerinden olacak.

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederim, link 'e bakacağım, ben ce, taraflar istismar etmedikçe, çok doğru bir kanal..

1|0
    0|0
  • benim 5 sene oldu :)) internetten tanıştık 7ci sınıfta bir kez buluştuk 8ci sınıfta çıkmaya başladık haftada bir ayda bir buluşuyoruz mutluyuz :))

0|0
    0|0
  • internette buldum,ama 1 gün sonra buluştuk ne olacaksa olsun dedim,3 yıldır birlikteyiz seneye evleneceğiz :)

0|0
    0|0
  • ben çok tanıştım ve güzel şeyler yaşadım.

0|0
    0|0
  • Daha önce ilişkim oldu. Yine olabilir. İnsan kendini belli ediyo zaten

1|0
    0|0
  • heyecan verici oluyor nette başlayan ilişkiler...tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Tecrübe kazanırsın, ve hayel kırıklığı yaşarsın çoğu sefer

0|1
    0|0
Yükleniyor...