Ön yargılı bir insan mısınız?

ön yargılı bir insan mısınız? ön yargılarınız var mı? dürüst olmak gerekirse ben ön yargılı bir insanımdır.

0|0
21|27

En İyi Erkek Görüşü

• Yemeğin tadına bakmadan tuz atan herkes bu hayatta ön yargılıdır..Fazla açıklamaya gerek yok...

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• değilim açıkcası.. gözler ile bağlantı kuran bir insanım.. gözlerine baktığım zaman zaten bana kişiliğini ve fikirlerini anlatır o kişinin gözleri.. hali ile daha sonra aklımda o kişi ile ilgili fikir sahibi olabiliyorum.. zaman geçtikçede onaylıyorum ilk gördüklerimi..

0|0
    0|0
  • Çoğu konuda öyleyim ve dik başlıyımdır

0|0
    0|0
  • Ben ön yargılı değilimdir. Asla da olmadım. Albert Einscthein derki; Ön yargıları kırmak atomu parçalamaktan zordur. Ama ön yargılarımı çoktan kırdım. Mesela askerdeyken İstanbullu olmam ve biraz zeki gözükmem sebebiyle komutanlarım tarafından seviliyordum. Bir şey gerektiğinde ben yapmak için ayağa kalksam da ben hariç herkese yaptırıyorlardı. Bu bir arkadaşımın çok gözüne batıyordu. Her hareketiyle bana bunu belli ediyordu. Bir kaç kez beni şikayet etti. Kavga etmek için bahane aradı. Ama ben üslubumu tavrımı bozmadım. Elimde fırsat olmasına rağmen ona kötü davranmadım. En sonun da o arkadaşım benim en iyi dostlarımdan oldu. Hastalanınca yatağa yemek getirdi. Meyvalarımı soydu. Eliyle besledi beni. Mandalinanın beyaz taraflarını bile özenle soydu. Ben bir hareketle silsem kötülüğe kötülükle karşılık verseydim öyle bir dost kazanamazdım. Ben onun tarafından da düşündüm. Karşılığını gördüm :) Sizde deneyin siz de göreceksiniz. İstisnalar kaideyi bozmaz bunu da unutnayın :)

0|0
    0|0
  • her insan bir konuda illaki ön yargılıdır. Ön yargılarım yok diyen insan yalan söylemiş olur bana göre. Benimde var ve onlardan yavaş yavaş kurtuluyorum ve başarıyorumda.

0|0
    0|0
  • ön yargılı olmamaya ,ön yargılı davranmamaya her zaman dikkat ederim .ama ne yaparsam yapayım azda olsa bir eleştiri yaparım . utanırım nasıl olur derim kendi kendime .yakıştıramam .

dilin kemiği yok derler o hesap .ama gerçekten şu ki önyargı ile davranmayı hiç bir zaman sevmem ,önyargılı insanlarıda bilerek umursamadan ağızlarına geleni söyleyenlerden nefret ederim

0|0
    0|0
  • Her konuda degıl ama bazı konularda cidden on yargım var.

0|0
    0|0
  • Bende ön yargılıyım ama ön yargılarım hep doğru çıkar yani bir insanı ilk gördüğünüzde anlayabiliyorsunuz tanıyınca değişik geliyor zaman geçtikçe anlaşılıyor naıl biri olduğu ilk düşündüğün gibi biri olduğu çıkıyo

0|0
    0|0
  • yerine göre..ön yargı genelde kötü bazen ise iyidir..pek sevmem ama önyargı bazen iyidir çünkü zman kazandırır.

0|0
    0|0
  • yerine ve kisisine göre

0|0
    0|0
  • Bazen olurum ama hatamı kabullenirim ısrar etmem bazıları tükürdüğünü yalayamayıp halen daha iddaa eder

0|0
    0|0
  • hiçte değil. ama çok az da olsa oluyor. bazen fevri davanırım.

0|0
    0|0
  • Bazen önyargılı davrandığım oluyor..

0|0
    0|0
  • önyargıllıyımdır evet bu huyumu hiç sevmem değiştirmek için ömrümün sonuna kadar da uğraşıcam bunu

0|0
    0|0
  • evet önyargılı insanlara karşı bir önyargım var

0|0
    0|0
  • hem de cok önyargılıyım:(

0|0
    0|0
  • ben ön yargılı değilim tanıdıkça insanlarınn notunu veririm

0|0
    0|0
  • Rabbime Çok Şükür Öyle Değilimdir..

0|0
    0|0
  • Çok fazla denerim.

0|0
    0|0
  • evet bazı konularda ön yargılıyım

0|0
    0|0
  • Adamin davranislarina göre sekillenir

0|0
    0|0
  • önyargılı bir insan değilim

0|0
    0|0
  • evet ön yargılıyım sonuna kadar:) diyerek bunuda kanıtlamıs oluyorum

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman ön yargılı olmadım.

0|0
    0|0
  • Tüm ön yargılarımı katlayıp bir yerime soktum

0|0
    0|0
  • Değildim.Ne zaman ön yargılarımı kenera bırakıp insanlara güvenmeye çalışsam hep hayal kırıklığı yaşadım.Hepiniz aynısınız dedim ve ön yargının kralı var şimdi

0|0
    0|0
  • herkes az da olsa ön yargılıdır nefret ederim ön yargıdan ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Önyargıyı yıkmak atomu parçalamamaktan daha zordur, demiş Albert Einstein .. O nedenle de önyargılı olmamaya çalışıyorum. Benim için değerli olan" son" yargıdır..

Ancak cogu zaman bir sanrıdan ibaret olan eylemdir önyargıyı yıkmak...

Bir sure gercekten yiktiginizi dusunebilirsiniz. sonra alakasiz bir zamanda, alakasiz bir konusmada/harekette/tavirda anlarsiniz pek de bir seyi degistirememis oldugunuzu.

Bu nedenle de ne ön yargılarım oldu ne de ön yargıları olanlarla münasebetim.

0|1
    0|0
  • Evet bende ön yargılıyım ve ön yargılıyken bazı konularda haklıyım.

0|0
    0|0
  • gayet rahat ve ön yargısız bir insanımili üç konuşmadan sonra ön yargıya gerek kalmadan karşıdaki kişi kendisini belli ediyor zaten gerk yok ön yargıya

0|0
    0|0
  • ön yargılıyımdır ama duvarlar örmem karşımdakilere karşı.zamanla ön yargılarımı aşıyorum zaten tanıdıkça.

0|0
    0|0
  • Önyargıdan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Herkes ön yargılıdır. Mesele ön yargına göre hareket edip etmeyeceğinde. Eğer ön yargıya takılıp kalmadan hareket edersek hayat hepimiz için daha güzel olur. Kuşlar böcekler...

0|0
    0|0
  • Olmamaya çalışıyorum..

Ama bilmiyorum,belki de öyleyimdir,emin değilim.

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki ön yargılıyım fazlaca...

0|0
    0|0
  • On yargili miyim eve on yargilim

cunku cok kirildim cokuldum bu yuzden on yargili olmaya karar verdim

0|0
    0|0
  • aşırı hem de

0|0
    0|0
  • Önyargılıyım

0|0
    0|0
  • asla degılım

0|0
    0|0
  • İçerden ön yargılıyım. dışarı vurmam :D

0|0
    0|0
  • Ön yargılarımda haklı olan bir insanım.

0|0
    0|0
  • aynen bende cok oyleyimmm

0|0
    0|0
  • var öyle ön yargılarım :/

0|0
    0|0
  • hayır. asla

0|0
    0|0
  • ön yargılıyımdır. ve bu özelliğimden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Bazen.

0|0
    0|0
  • Yaşadıklarımdan sonra biraz önyargılıyım evet

0|0
    0|0
  • Eskıden değıldım ama artık önyargılarım var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...