Dizleriniz kanar iken, yara almışken ne kadar koşabilirsiniz ?

Haddinden fazla yorulmuşken, tükenmişken, sabrınız sona ermişken, hazır değilken ne kadar dayanabilirsiniz?

Diyelim ki inandığınız bir şey bu kaybetmek istemiyorsunuz ama aslında size ait bile olmayan biri.

Bu saçmalığı sürdürmek mi gerekir ya da bir kenara itip üstünü örtmek mi.. Ona gözünü kör kulağını sağır etmek mi gerek?

Aşk değil, sevgi olamadı, alışkanlık belki, takıntı kim bilir belki de aptalca bir heves. Ama boktan hissettirdiği kesin.

Ulan karma karışık bir insanım.

link İyi dinlemeler

Dalga da geçebilirsiniz ama haddinizi aşmayın kızarım, küserim mavikler pembikler.

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Her seçiş bir vazgeçiştir.Yani sana acı veren şeylerden kurtulmalısın hayat üzülmek için çok kısa ve yaşam bir çırpıda geçiyor bir bakıyorsun orta okuldasın bir bakmışsın koskoca 22 yaşında bir birey olmuşsun daha hayat bize neler göstericek kim bilir bunlarda neymiş diyeceğiz

1|0
    0|0
  • hayatta her konuda böyle düşüp yara almayı isterim oluyoda tabiki.ve bu bana bir daha düşmemem için daha dikkatli olmam konusunda yardımcı oluyo...

1|0
    0|0
  • Bana ait biri değilse uğraşmaya bile değmez.

1|0
    0|0
  • gittiği yere kadar götürürüm olmuyorsa mecbur vazgeçerim.

1|0
    0|0
  • sırf yorum yaptı olmak için katılanlar var

1|0
    0|0
  • aynı haldeyiz..

1|0
    0|0
    • all bu da benden sana gelsin link

• baksana bi.eklesene beni bi.istersen eklede nasıl bir bağımlılık olduğunu anlatayım sana.hem belki ben hemde sen rahatlarız.kendinden beterleri de görünce anlarsın.durumuna şükredersin.

• Engelli koşuyu sevmem

1|0
    0|0
  • kosabilirsin aslında cok acımasızsan kendine

ama salla gitsin

bu sendeki takıntı

1|0
    0|0
  • Kangren olan parmağı keseceksin demşler

1|0
    0|0
  • Sadece Dünya dışı yaşamı görme arzum beni bu duruma sokabilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tükenene kadar...

1|0
    0|0
  • haha :D mavikler pembikler. Şahsen yürekten hissetmişsem hiç akıllanmam ne kadar tövbe etsem de acıdan geberene kadar devam ederim, neden? çünkü manyağım..

1|0
    0|0
  • uzak kalmanı tavsıye ederım..

1|0
    0|0
  • Koşmayı bırakırdım tempolu yürüyüşe.gecerdim hala acıyor o zaman iyileşmesinş beklerdim iyileşene kadarda anın tadını cıkartırdım

1|0
    0|0
  • Ben içime atmam direkt karşımdkine açılırım ne olursa olsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...