Aşkınızı itiraf ederken neler yazardınız?

uzun süredir aklımda olan biri var. Onunda bana olan ilgisini biliyorum. Ancak o ankara da bense istanbulda. Ben ona bir mektup yazıcam ama ne yazacağımı bilemedim. Siz olsanız nasıl birşey yazardınız?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam mektup degilde bi kalp yollardım yanındada bir not yazardım derdimki sana aşkımı uzun uzun yazmak isterdim ama yazacak bişey bulamadım bu yüzden sana kalbimi gönderdim birde zarfın içine boş bir kagıt koyardım notun devamında şey yazardım sana bir zarfın içinde boş bir kagıt yolluyorum eger sende beni istiyorsan bu kagıda yaz eger sevmiyorsan hiç bişey yazma boş olarak gönder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben olsam kocaman sevi seviyorum yazardım başkada bir şey yazmazdım

0|0
    0|0
  • sevgili sevgilim;

demeyi çok isterdim sana, ama ben istanbuldan birine sevgilim demeyi tercih ederim. mutluluklar.

0|0
    0|0
  • Telefon var, mail var, internetten görüntülü görüşmek var yani mektup biraz eskide kaldı.O yüzden mektup'u tercih etmem.

0|0
    0|0
  • Ben yazmazdım...Konuşurdum, söylerdim,...Söylemeye karar verdiğinde tekrar sorarsın..kih..kih..kih..

0|0
    0|0
  • içimden gelen herşeyi yazarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben etmem o etsin :(

0|0
    0|0
  • Sana aşkımı itiraf ediyorum sevdiceğim.

0|0
    0|0
  • ben mektup falan yazman. kalkar ankaraya giderim, ne söyliceksem söyler, geri gelirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...