Beyler napcaz biz korktum şey başımıza geldi muslera sakatlandı yandık biz dier kaleci hiç iyi değil :/ napcaz

Beyler napcaz biz korktum şey başımıza geldi muslera sakatlandı yandık biz dier kaleci hiç iyi değil :/ napcaz

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sene önce Servet sakatlanmıştı yerine daha kimsenin tanımadığı Semih oynamıştı ve bir daha formayı bırakmamıştı Eray yetenekli bir kaleci sonuna kadar güvenmeliyiz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu sene olanlar oldu size söyliyim..

0|0
    0|0
  • Aykut-Eray+Ufuk bir Muslera'nın eli etmez diyordum ama defansımız iyi olduğu için Eray çok top yüzü görmedi zaten yine de fena değildi.

0|0
    0|0
  • galatasaray sadece muslera ya da snejder bağlı takım değil her zamn kendını gosterecek bir takım o yuzden yarın kı maçı da inaşşalh kazanacağız

0|0
    0|0
  • ara sıra yedek kalecilere gün doğuyor fırsat bu fırsat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Korkulması gereken tek bir yer var oda savunma ne kadar sağlam oynarlarsa o kadar devantaj. Ayrıca muslere olmadığından 1 yabancı kontenjanı eksiliyo , onun yerine bruma amrabat kanatları otaban yapar .

0|0
    0|0
  • Kopenhag'ı tokatlayıp geleceksiniz. Eray da gelecek vaat eden bir kaleci. Salı günü bir fenerli olarak ülkemizi başarıyla temsil eden Galatasaray'ı destekleyeceğim. Başarılar şimdiden..

0|0
    0|0
  • Muslera ve taffarel'le ben çalışsam ben bile bişeyler öğrenirim, kaldı ki eray için herkes olumlu konuşuyor.

0|0
    0|0
  • Eeee yenilgi kaçınılmazsa zevk almasını da bileceksiniz artık.

0|0
    0|1
  • Gs pert

0|0
    0|0
Yükleniyor...